İçeriğe geç
Ana Sayfa » Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

  Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

  Ekşi-Sözlükten bana ulaşan ve sosyal medya+gece oyunu üstüne saha raporu anlatan bir arkadaşı yorumladık.

  karanlıkruya saha raporuna konu olabilecek tarzdan bir olay yaşadım bugun.hatalarımı söylerseniz sevinirim..ekşi sözlükte bir süredir yazarım çaylaklıktan yazarlığa geçince hipergami etkisiyle kızların yogun ilgisine mazhar oldum.entrylerime kızlar yorum yapıyor hatta bazıları bulusma teklif ediyor ya da kısa bir süre sohbetten sonra buluşma teklifime olumlu yanıtlar veriyorlar.2 gün ekşi sözlükte konustugum kızla buluşma kararı aldım.

  Saha raporu için esas Ekşi’de kızlara nasıl yaklaştığını anlatman daha yararlı olurdu. Yazdıklarınız yüzünden size ulaşanların olması tecrübemle daha çabuk sonuç verir fakat şunu da unutmamak lazım, ne kadar uçta yazarsanız o kadar uçta kadınlar size ulaşır.

  kız hemşire ve tek yasıyor.eski esi uzman cavus oldugu ıcın ben de astsubayım dedim.(kızların unıforma merakından ötürü) kızla hafif canlı muzıgın oldugu bir yerde buluştuk.snack tarzı yemek yedıkten sonra biralarımızı yudumladık.kıza neg attım , 3/2 kuralına uygum ve sohbeti ben yönettim.beraber güldük , kızı fazlasıyla konuşturup ilgi alanlarını ögrendım ve az da olsa kendimden bahsettim.

  Baştan bu şekilde yalanla başlarsanız kısa süreli olarak devam edeceğinizi ve mümkünse tek gecelik olacağını kabul etmeniz gerekir. Yalnız yalan söyleyerek başlayıp snack de olsa yemek yemeniz çok doğru değil. Umarım dediğin kadar doğru yürütmüşsündür.

  kız sohbetin basında eski eşinden, onun kendisini dövdügünden ve de hayatı çekilmez kıldıgından bahsetti ama bunları anlatırken gözleri parlıyordu. hemen bunun rebound ilişki olduğunu anladım ve konuyu hemen değiştirdim. amacım kısa süreli f.ck buddy ilişki olduğu için umursamadım ve kırmızı alarm sinyalini yakalayıp mevzi aldım ve esprili konulara yelken açtım ve sinema, müzik, yemek gibi güzel konular etrafında konuştuk.

  Evet bu kırmızı alarm, yatırım yapmamalısın. Konuyu değiştirmen de iyi olmuş.

  Ertesı gun ıse gıtmek zorunda oldugumuz ıcın 1.5 saat oturup kalktık. saat aksam 10.30a dogru gelıyordu. buluşmanın sonlarına dogru alkollu bır hıkayemı anlatırken kızın omzuna dokundum ve hafiften sarılıp sarılıp cektım güldü.

  Onca konuşma ve alkol üstüne bence fazlası olmalıydı. Girişin güzel fakat gelişme eksik kalmış. Sadece omuzundan dokunman yetersiz.

  Kız tek yaşadıgı ve evı epeyce uzak bır yerde olduğu için canlı muzık cıkısı eve gitmeyi teklif etmedim.asıl sorum burda baslıyor. eve gitmeyi teklif etsem orospu kalkanlarını çıkartır ve daha yenı tanısıyoruz boşandım diye sen beni ne zannettin dermiydi?

  Canlı müzikte sadece omuzuna dokunarak yanaştığın kadını evine çağıramazsın. Ortada bir arzu yok, yükselme yok. Zaten kadın kalkmayı istediyse uzatmak istemediğinin göstergesidir, sen erken kestiysen o zaman da 22:30 erken bir saattir. Yani en az 1 saat daha kadını ısıtıp ardından doğal şekilde onun ya da senin evine gidebilirdiniz. Sana arzu duyan kadın ertesi gün işi düşünmez.

  arabam sanayıde oldugu ıcın kızı taksiye bındırdım ancak buluşmadan evvel kız araban var mı dıye sormustu?

  Bu kadının sağlayıcılık niteliklerini de ölçtüğünü gösterir. Diğer sorduklarıyla parallel değerlendirmek lazım. Bir de maaş sorsaydı beta öder adayı olurdun.

  kızla taksıye bınıp evıne gıtmem gerekıyormuydu yoksa orda taksıye bındırıp ayrılmam en dogrusumuydu?

  Hayır götürmen gerekmiyordu, bu da beta öder davranışıdır. Bir önceki paragrafta anlattığım gibi kısa kesmiş ya da kesilmiş. Yapacağın en iyi hamle taksiye bindirip eve göndermen sonra da kadından eve ulaşınca “ulaştım” gibi bir mesaj beklemen olurdu. Eğer o mesaj geldiyse ilgi sürüyor demektir.

  Yalnız bu tarz rebound kadınlara 2. Gün ulaşılamayabilir. İlk seferde aksiyon almak en iyisidir. Ek bir bilgi olarak seninle birlikte olacak sana yatırım yapan kadın Cuma ya da hafta sonu buluşmayı teklif eder. Buradaki tek olumlu nokta alkollü ortamda seninle buluşmuş olması.

  bazı kızlar buluşma bitiminde evine kadar giden erkeklerden hoşlanmıyor .ilk buluşmada evine gideyim mi gitmeyim mi diye tereddüte düştüm açıkcası.

  Böyle bir şey yok. Bu sizin beta zihin setinizle ilgili. Yeterli arzu oluşan her kadın sizinle aynı gece sevişir ama senin yaptığın gibi olursa gerçekleşmez. Sadece omuzuna dokunduğun kadını evine çağıramazsın. Neler olacağı daha bardayken belli olmalıdır. Kadınlar örtük mesajlardan hoşlanır. Yakınlaşma yokken “eve gidelim” demen açık bir mesajdır, ortada arzuyu ilgilendiren heyecanlı bir durum yoktur. Cinsellik süpriz ve ateşli olmalıdır. İşte size kalkan açılmasının nedeni de bu. Eve gidelim mi dediğinizde, zihin setinizde pazarlık yapmış olursunuz.

  sohbet 10 numara geçti ama daha evvel ilk buluşmada kızın evine gidip alkol alırken eve geçtikten sonra eve geçtik diye sen sevişeceğimizi mi sandın diyen bir kızla tecrübem oldugu ıcın kızı taksiye kadar yolcu ettim ve eve gittim.sizce nerelerde hata yaptım. kız eve geldi ve su anda mesajlasıyoruz .ne yapayım?

  Sohbetin 10 numara geçmesi yatacağınızı göstermez. Ertesi gün “gece güzeldi ama ben bir daha görüşmek istemiyorum” da diyebilir kadın. Sevişeceğimizi mi sandın diyen kadında da bir önceki paragrafta anlattığım durum mevcut. Şu an yapacağın en mantıklı hamle 2. buluşmayı hafta sonu olacak şekilde organize etmen olur.

  Umarım yardımcı olmuştur.

  Makaleyi oylamayı ve sponsorumuz olarak destek olmayı ihmal etmeyin.

  4.8 17 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Subscribe to get the latest posts sent to your email.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  49 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  spartacus
  Ziyaretçi
  spartacus
  2022-02-10 10:59 PM

  karanlıkrüya, sosyal medyada tanıştığım kızla 4 gün süren text game’den sonra bir akşam buluştum. ilk buluşmanın sonunda kızla öpüştük. kızı ikinci buluşmaya çekmeye çalışıyorum amacım sinemada biraz ilerleterek 3.buluşmada işi bitirmek ancak kız ısrarla tiyatroya falan gidelim diyor.halka açık sinema gibi yerlerde opusmek vb şeylerden rahatsız oluyormuş. benim amacım kısa… Read more »

  Spartacus
  Ziyaretçi
  Spartacus
  2022-02-11 12:32 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Mesela nere gotureyim.oneriniz nedir.kiz daha evvel sevisiyor bana gelince namuslu oluyor.

  Henrywotton
  Ziyaretçi
  Henrywotton
  2022-02-19 12:01 AM

  ” İlk buluşmada cinsellik almalıyım” düşüncesi sonuç beklentisi yaratıp oyunumuzu olumsuz etkilemez mi?

  Maskulanite emek ister!
  Ziyaretçi
  Maskulanite emek ister!
  2022-02-22 5:38 PM

  Hocam selamlar.İlk buluşmada gerekli teması sağladıktan sonra kızı dudaktan öpmek istediğimizde ve kız kendini çekerse bu durum kızın arzu duymadığı anlamı taşır mı? Ayrıca kızı en son ayrılırken öpmek daha doğru mudur?Tekrardan buluşma ayarlamak emek israfı mıdır?Teşekkürler!

  Haluk
  Ziyaretçi
  Haluk
  2022-02-23 12:58 AM

  Yazıdan kendime şunu çıkardım. Kızda farkettiğimiz kırmızı alarmlar sonrası hedefimiz kısa sureli iliski ve cinsellikse ilk buluşmada elleşmek öpüşmek bize o buluşmanın ardından cinsellik sağlama ihtimalini arttiriyor. Yani bu yakınlaşmayı bu tip kızlarda denemek daha doğruyken, uzun sure iliski ihtimali olan kizlarda da ilk buluşmalarda öpüşmeye gitmeli miyiz yani bunun… Read more »

  Haluk
  Ziyaretçi
  Haluk
  2022-02-23 3:10 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Anladim teşekkürler. Hocam diğer sorularim yanitsiz kaldı. Her zaman ilk buluşmada öpüşmeye gidilmesini mi öneriyorsunuz? Veya hangi durumlarda gidilmeli ya da gidilmemeli? Ikinci buluşmaya öpüşmenin kalması çok mu sakıncalı bir durum olur?

  spartacus
  Ziyaretçi
  spartacus
  2022-04-29 10:45 PM

  üstat instagramdan tanıştığım kızla 4 buluşma sonrasınra öpüşmenin ötesine geçemedim. kız nişan yapmadan , aileler tanışmadan ileri gitmeyiz diyor. next mi yapayım ? hırs yaptım ve baya emek verdim. bu arada kız alkol almıyor dolayısıyla bar vb ortamları sevmıyor. aksam 10 dan sonra da cıkamıyor. nasıl bir strateji izlemeliyim cinsellik… Read more »

  49
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya Devam Edin