İçeriğe geç
Ana Sayfa » Bana Soru Sor! Fikir al!

Bana Soru Sor! Fikir al!

Bana Soru Sor! Fikir al!

Merhaba!

Bu bölüme ulaştıysanız tavşan deliğinden geçtiniz demektir. Ayrılık acısı çekiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, kişisel gelişim safsatalarından sıkıldıysanız, ilişkiler üstüne sorun yaşıyorsanız, devamlı aynı hataları yapıyor ve aynı sonuçlara ulaşıyorsanız bana ulaşarak destek alabilirsiniz. Görüşmeler terapi niteliği taşımamaktadır. Temel amaç; görüş bildirme, hatalı şemalarınızı fark ettirme, fikir verme ve yönlendirmedir.

Skype İle Yardım!

  1. Görüşmeler Skype üstünden yapılacaktır.
  2. Görüşmeler özel bir talep olmazsa 7 gün içerisinde ortak belirlenen bir saatte gerçekleşecektir. (Alım sonrasında e-posta ile ulaşılarak randevu alınması gerekir.)

İlgili linkten ödemeyi yaparak bana (karanlikruya(et)maskulentespitler.com) ulaşabilirsiniz. 

YENİ! Ödemeleri kripto (Aktarım ücreti olmadan Binance – USDT) ile de yapabilirsiniz.  İstediğiniz para biriminde Binance hesabıma aktarım yapabilirsiniz. E-posta ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Binance BEP20 adresim USDT için: 

E-Posta ile Yardım!

Her gün onlarca e-posta alıyorum, bazıları paragraflarca sürüyor ve okuyamıyorum. Bazen de nezaketen cevap veriyorum. E-posta ile destek istiyorsanız “e-posta ile yardım” ödemesini yaptıktan sonra sipariş kodunuzla birlikte sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuz 750 kelimeyi geçmeyecek şekilde düzenlenmelidir.

Öncelik sizin olacak ve özenle yanıtlanacaksınız. Tabii ki kısa sorular için “ilgili konu olmak şartıyla” blog yorum kısmını kullanabilirsiniz. 

Linkten ödemeyi yaparak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim: karanlikruya(et)maskulentespitler.com


İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.