İçeriğe geç
Ana Sayfa » Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

  Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

  Ekşi-Sözlükten bana ulaşan ve sosyal medya+gece oyunu üstüne saha raporu anlatan bir arkadaşı yorumladık.

  karanlıkruya saha raporuna konu olabilecek tarzdan bir olay yaşadım bugun.hatalarımı söylerseniz sevinirim..ekşi sözlükte bir süredir yazarım çaylaklıktan yazarlığa geçince hipergami etkisiyle kızların yogun ilgisine mazhar oldum.entrylerime kızlar yorum yapıyor hatta bazıları bulusma teklif ediyor ya da kısa bir süre sohbetten sonra buluşma teklifime olumlu yanıtlar veriyorlar.2 gün ekşi sözlükte konustugum kızla buluşma kararı aldım.

  Saha raporu için esas Ekşi’de kızlara nasıl yaklaştığını anlatman daha yararlı olurdu. Yazdıklarınız yüzünden size ulaşanların olması tecrübemle daha çabuk sonuç verir fakat şunu da unutmamak lazım, ne kadar uçta yazarsanız o kadar uçta kadınlar size ulaşır.

  kız hemşire ve tek yasıyor.eski esi uzman cavus oldugu ıcın ben de astsubayım dedim.(kızların unıforma merakından ötürü) kızla hafif canlı muzıgın oldugu bir yerde buluştuk.snack tarzı yemek yedıkten sonra biralarımızı yudumladık.kıza neg attım , 3/2 kuralına uygum ve sohbeti ben yönettim.beraber güldük , kızı fazlasıyla konuşturup ilgi alanlarını ögrendım ve az da olsa kendimden bahsettim.

  Baştan bu şekilde yalanla başlarsanız kısa süreli olarak devam edeceğinizi ve mümkünse tek gecelik olacağını kabul etmeniz gerekir. Yalnız yalan söyleyerek başlayıp snack de olsa yemek yemeniz çok doğru değil. Umarım dediğin kadar doğru yürütmüşsündür.

  kız sohbetin basında eski eşinden, onun kendisini dövdügünden ve de hayatı çekilmez kıldıgından bahsetti ama bunları anlatırken gözleri parlıyordu. hemen bunun rebound ilişki olduğunu anladım ve konuyu hemen değiştirdim. amacım kısa süreli f.ck buddy ilişki olduğu için umursamadım ve kırmızı alarm sinyalini yakalayıp mevzi aldım ve esprili konulara yelken açtım ve sinema, müzik, yemek gibi güzel konular etrafında konuştuk.

  Evet bu kırmızı alarm, yatırım yapmamalısın. Konuyu değiştirmen de iyi olmuş.

  Ertesı gun ıse gıtmek zorunda oldugumuz ıcın 1.5 saat oturup kalktık. saat aksam 10.30a dogru gelıyordu. buluşmanın sonlarına dogru alkollu bır hıkayemı anlatırken kızın omzuna dokundum ve hafiften sarılıp sarılıp cektım güldü.

  Onca konuşma ve alkol üstüne bence fazlası olmalıydı. Girişin güzel fakat gelişme eksik kalmış. Sadece omuzundan dokunman yetersiz.

  Kız tek yaşadıgı ve evı epeyce uzak bır yerde olduğu için canlı muzık cıkısı eve gitmeyi teklif etmedim.asıl sorum burda baslıyor. eve gitmeyi teklif etsem orospu kalkanlarını çıkartır ve daha yenı tanısıyoruz boşandım diye sen beni ne zannettin dermiydi?

  Canlı müzikte sadece omuzuna dokunarak yanaştığın kadını evine çağıramazsın. Ortada bir arzu yok, yükselme yok. Zaten kadın kalkmayı istediyse uzatmak istemediğinin göstergesidir, sen erken kestiysen o zaman da 22:30 erken bir saattir. Yani en az 1 saat daha kadını ısıtıp ardından doğal şekilde onun ya da senin evine gidebilirdiniz. Sana arzu duyan kadın ertesi gün işi düşünmez.

  arabam sanayıde oldugu ıcın kızı taksiye bındırdım ancak buluşmadan evvel kız araban var mı dıye sormustu?

  Bu kadının sağlayıcılık niteliklerini de ölçtüğünü gösterir. Diğer sorduklarıyla parallel değerlendirmek lazım. Bir de maaş sorsaydı beta öder adayı olurdun.

  kızla taksıye bınıp evıne gıtmem gerekıyormuydu yoksa orda taksıye bındırıp ayrılmam en dogrusumuydu?

  Hayır götürmen gerekmiyordu, bu da beta öder davranışıdır. Bir önceki paragrafta anlattığım gibi kısa kesmiş ya da kesilmiş. Yapacağın en iyi hamle taksiye bindirip eve göndermen sonra da kadından eve ulaşınca “ulaştım” gibi bir mesaj beklemen olurdu. Eğer o mesaj geldiyse ilgi sürüyor demektir.

  Yalnız bu tarz rebound kadınlara 2. Gün ulaşılamayabilir. İlk seferde aksiyon almak en iyisidir. Ek bir bilgi olarak seninle birlikte olacak sana yatırım yapan kadın Cuma ya da hafta sonu buluşmayı teklif eder. Buradaki tek olumlu nokta alkollü ortamda seninle buluşmuş olması.

  bazı kızlar buluşma bitiminde evine kadar giden erkeklerden hoşlanmıyor .ilk buluşmada evine gideyim mi gitmeyim mi diye tereddüte düştüm açıkcası.

  Böyle bir şey yok. Bu sizin beta zihin setinizle ilgili. Yeterli arzu oluşan her kadın sizinle aynı gece sevişir ama senin yaptığın gibi olursa gerçekleşmez. Sadece omuzuna dokunduğun kadını evine çağıramazsın. Neler olacağı daha bardayken belli olmalıdır. Kadınlar örtük mesajlardan hoşlanır. Yakınlaşma yokken “eve gidelim” demen açık bir mesajdır, ortada arzuyu ilgilendiren heyecanlı bir durum yoktur. Cinsellik süpriz ve ateşli olmalıdır. İşte size kalkan açılmasının nedeni de bu. Eve gidelim mi dediğinizde, zihin setinizde pazarlık yapmış olursunuz.

  sohbet 10 numara geçti ama daha evvel ilk buluşmada kızın evine gidip alkol alırken eve geçtikten sonra eve geçtik diye sen sevişeceğimizi mi sandın diyen bir kızla tecrübem oldugu ıcın kızı taksiye kadar yolcu ettim ve eve gittim.sizce nerelerde hata yaptım. kız eve geldi ve su anda mesajlasıyoruz .ne yapayım?

  Sohbetin 10 numara geçmesi yatacağınızı göstermez. Ertesi gün “gece güzeldi ama ben bir daha görüşmek istemiyorum” da diyebilir kadın. Sevişeceğimizi mi sandın diyen kadında da bir önceki paragrafta anlattığım durum mevcut. Şu an yapacağın en mantıklı hamle 2. buluşmayı hafta sonu olacak şekilde organize etmen olur.

  Umarım yardımcı olmuştur.

  Makaleyi oylamayı ve sponsorumuz olarak destek olmayı ihmal etmeyin.

  4.8 17 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  49 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  SelimErkmen
  Ziyaretçi
  SelimErkmen
  2022-06-18 1:55 AM

  Bir kız ile ne kadar süre ne yaptıktan sonra bir başbaşa şeylere çağırmak mantıklı (kahve veya alkol)? Ben genelde uzaktan muhabbet insanı yani wpden uzun uzun muhabbet edeyim insanı değilim ama yüzyüze görüşmelerde iyi konuştuğumu düşünüyorum. İşte sıkıntı da şu oluyor ne kadar samimileştik de bir yerlere çağırıyorum.

  SelimErkmen
  Ziyaretçi
  SelimErkmen
  2022-06-20 10:23 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Peki wpden muhabbet edemiyorum ama yüzyüze muhabbetlerim iyi dedim ya hocam, bunu değiştirmem gerekiyor mu yani wpden online muhabbetimin de iyi olması gerekiyor mu? Bana çok yapmacık ve sulu geliyor mesajlaşma olayı.

  Ama mesajlaşmadan da yüzyüze buluşma ayarlamak zor sanırım gerçekten.

  SelimErkmen
  Ziyaretçi
  SelimErkmen
  2022-06-21 3:12 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Hocam wp’dan iletişim nasıl olmalı sizce? Ben gerçekten online iletişimden hiç zevk almıyorum beni yoruyor ve zamanımı çalıyor gibi hissediyorum bu sebepten de iyi yapamıyorum sanırım. Gerçekten yüzyüze iletişimde iyi olduğumu düşünüyorum o zaman WP’dan iletişimimi nasıl geliştirebilirim ne yapmalıyım sizce?

  Yenisey
  Ziyaretçi
  Yenisey
  2022-06-18 2:48 PM

  Siz hep 2 teklif sonrasında kadın gelmiyorsa salın diyorsunuz ama hani cidden 2-3 bu sayılar kesin istenmediğinin göstergesi midir? Ben mesela 3 ten fazla teklif etmemeye çalışıyorum ama kadının reddetme bahanelerine göre daha fazla teklif etmeye devam ediyorum. Burada kıza karşı bi oneitis veya bağlanma, çok isteme gibi bir durumum… Read more »

  Yenisey
  Ziyaretçi
  Yenisey
  2022-06-19 1:33 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Peki bu arzu zamanla gelişen kurulan bir şey mi yoksa. En başta görür görmez oluşan ya da oluşmayan bir şey mi? Yani biz kadında arzu yaratabilir miyiz yoksa her şey kadına mı bağlı? Aslinda soru şuraya çıkıyor ; ne derece bi samimiyet, muhabbetten sonra basbasa bir seylere teklif etmeliyiz? Arzunun… Read more »

  HilmiStyle
  Ziyaretçi
  HilmiStyle
  2022-06-19 12:36 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Arzuyu nasıl oluşturabiliriz veya büyütebiliriz peki? Yoksa tamamen kadının ilk görüşte belirlediği bir şey mi

  HilmiStyle
  Ziyaretçi
  HilmiStyle
  2022-06-20 10:34 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Hocam demişsiniz ya ” İyi kötü baştan olması lazım “ yani kadın bizi neredeyse hiç tanımadan içinde bir arzu mu olacak ki? O zaman dış görünüş haricinde neye bağlı ki o ilk arzu. Efendi erkeklik değil de hani “beni tanısa sever arzular” diye düşünüyorum genelde ama hiç tanımadan en başta… Read more »

  Onur
  Ziyaretçi
  Onur
  2023-02-14 8:29 PM

  eve gönderdiğimizde mesajı atması gereken tarafın dişi olduğunu söylemişsiniz. aynısı ciddi görüşmeler içinde geçerli mi ? mesela ciddi gördüğüm bir kızla ilk buluşma yaptım. evine gönderdiğimde ona ulaştın mı diye sormak veya buluşma mekanında bir tatsızlık olduysa mekanla alakalı ona umarım problem yoktur gibi mesajlar atmak betalık mı ? yoksa… Read more »

  Karanlik ruya fanboy
  Ziyaretçi
  Karanlik ruya fanboy
  2023-09-11 12:45 AM

  Hocam buluşmalarda öpüşme olayını nasıl kalibre ederiz insan sirkülasyonu az ya da hatun sinyalleri vermeden pek yeltenmiyorum mesela yanyana otururken yüzünü bana dönmemesi gibi sizin de bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum

  Karanlik ruya fanboy
  Ziyaretçi
  Karanlik ruya fanboy
  2023-09-11 5:33 PM
  Reply to  Karanlikruya

  buluşma saatlerini 4 5 den sonraya ayarlıyorum genelde dediğiniz dokumalar ve hatunla yakınlaşmalar oluyor öpüşe gittiğim de oldu 2 sefer ama sanırım orada gerçekten öpmem gerektiğini hissediyorum ya da hatun sinyalleri veriyor yinede sağolun hocam

  Karanlik ruya fanboy
  Ziyaretçi
  Karanlik ruya fanboy
  2023-09-11 6:01 PM
  Reply to  Karanlikruya

  yok hocam hatunla öpüştük anlamında bundan sonra söylediğiniz saate uygun ayarlayacağım teşekkürler

  49
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya devam et