İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kadınlar Neden Düzeyli İlişki İster?

Kadınlar Neden Düzeyli İlişki İster?

  Kadınlar Neden Düzeyli İlişki İster?

  Günümüzde kadınların “arzu duymadıkları erkeğin arzusuna karşı kendi rahatlıkları için pazarlık yaptığı” ilişki türüdür. İlgili podcastini geçmişte yapmıştık.

  Feminen propaganda ve sol-faşizm yüzünden kadınlar da buna uyarak doğru olanın “eşit partnerlik”, “düzeyli ilişki” olduğunu zannetmektedir. Bir kadının ağzından X ile düzeyli ilişki yürütüyoruz cümlesini duyuyorsanız bilin ki ortada bir arzu yoktur, beta öder durumu mevcuttur. En önemli kırmızı alarmlardan biridir.

  Kadınlar ancak arzu duydukları erkekle karşılaşmadıkları veya artık ulaşamadıklarında eşit partnerlik bekler. Örneğin çalışan bir kadın, 30’u da geçtiyse kimsenin bulaşığını, çamaşırını yıkamak istemez. Haklıdır. Artık temel gayesi hayatını kolaylaştırmaktır. Erkeğe duyduğu arzu %70+ değilse eşit partner arayacak veya kedilerle hayatına devam edecektir.

  Hangi erkek kabul eder?

  Çaresiz, kadınla yaşıt, mavi hap hayallerine sahip, aynı ücreti kazanan erkekler kabul edebilir. Siz onun aynı evde kaldığı kız arkadaşından farksızsınız, belki biraz seks vardır fakat o da “arzu cinselliği” değil, “minnet cinselliği” olacaktır.

  Bir erkek genel olarak hayatında daha fazla emek verse de kadın eşit olmayı ister. Yapılan çalışmalarda feminizmin iddiasının aksine okumuş kadın nüfusu erkekleri katlamaktadır ama feminizmin sandığının aksine bu meslekler ağırlıklı katma-değer sağlamayan mesleklerdir ve eğitim burslarında kadınlara öncelik verildiği için katma değer işlerde eğitim alan birçok erkeğin hakkı feci şekilde yenmektedir. Buna rağmen mühendislik ve fen bilimleri alanında ezici şekilde erkekler çoktur ve bahsedilen meşhur wage-gap’in temel sebeplerinden biri de budur. Erkek daha az tercih edilen bölümlerde kızlara göre daha burs alarak daha iyi yerlere gelmektedir.

  Özetle erkek mücadele eder, kendini geliştirir, kadın yine doğası gereği daha az yorulduğu mesleklere yönelir ve wage-gap oluşur. Aynı kadın üst düzey iyi kazanan bir erkeği bulduğunda “eşit partnerlik” istiyorum der. Garip şekilde feminen roller üstüne alan erkekler ağırlılı olarak boşanmaktadır. Bunu “bir evlenme ve boşanma hikayesi” yazısında anlatmıştık.

  20li Yaşlar Erkekle Eşit Partnerlik

  20 yaşında böyle erkekleri kapatmak daha kolaydır. Çünkü tecrübesizdir, kadın da güzeldir, yaşıtıdır. Sorunsa o kadının sizi rakip göreceği, her yaptığınızda yaşıtınız olması sebebiyle kendisiyle kıyaslayacağıdır.

  30 sene geçip de ikinizde 35inize geldiğinizde işler değişir. Kendine bakan, para kazanan, iyi eğitimli, spor yapmış bir erkeğin aklı çok çabuk karışacaktır.

  O yaşa geldiğinizde 20 yaş heyecanıyla evlendiğinize pişman olursun. Çevrenizde birçok kadın olacağından bir kadına ihtiyacınız olmadığını görürsünüz. Tabii ki bu seviyeye gelemediysen tek çıkış yolun elindeki kadınla pazarlık yapmaya devam etmek veya düzeyli ilişki yaşamaktır! Diğer ihtimalse kadının size boşamasıdır. Özellikle 18-22 bandında evlenen kadınların boşanma ihtimali istatistiklere göre 25 sonrasında evlenenlere göre çok yüksektir.

  Her durumda ondan en az 5-7 yaş büyük olmalısınız ki sizi rakip görmek yerine hayranlık duysun. Aksi halde eşit partnerlik ile size yüklenecektir ve bu yüklenme 30’lu yaşlardaki kadınlara göre daha ezici olacaktır.

  30 yaşına kadar neredeydin?

  Size o kadın 30 yaşına kadar sadece kariyere yüklendi de o yüzden mi bu yaştan sonra eşit partnerlik diyor? Hayır sebep bu değil.

  Kadının cinselliği 12, zihinsel gelişimiyle birlikte özgür karar vermesi 18 yaşında başlar. Özellikle modern toplumda çevresinin rahatlıkla farkına varan ve “yapabiliyorum” düşüncesine sahip, feminist, biraz da iradesiz kadın alfadan alfaya atlayacaktır. Sonundaysa beta stratejisiyle hayat arkadaşı arar.

  Güçlü bir erkek neden bunu kabul etsin? Cinselliğe ulaşımın var, para kazanıyorsun. Neden eşit partnerlik istesin? Kendini geliştirmiş erkekler kendilerine hayran 20lik kadınlarla ateşli günler yaşarken, betalar düzeyli ilişki yaşıyor, betalar için bir nimet çünkü o zamana kadar 3 tane seri monogamik ilişki anca yaşamış.

  Erkeğin Fiziksel Gelişimi

  Erkek kendini inşa eder, kadın fizikselliğini korursa seksidir. Örneğin kadınlar kardiyo ile çekici olabilir, katabolik reaksiyon yeterlidir. Erkeğin maskülen görüntü kazanmasının tek yolu kas inşa etmesidir, yani anabolik reaksiyondur. Bununla ilgili bir yazım sonunda ekşi sözlükte swjlerden küfür yemiştim ve yazım felaket şekilde çarptırılmışı.

  Robin Baker’a göre erkekler, cinsellik sonrası pipisinden çekinir der fakat kadın bel-kalça ve göğüs-omuz ve kol oranınıza bakarak erkeği değerlendirir.

  Suçlamalar

  Eşit partnerliği kabul etmediğinizde de tipik olarak ataerkil bir erkek olarak utandırmaya maruz kalırsınız. Oysaki eşit değilsinizdir. O kadın size eşit olmadığınız, üstün olduğunuz için ilgi duymaktadır. Kazancınız, eğitminiz, fiziksel nitelikleriniz, yaşlarınız farklıdır. Bu kadın eşitlik istiyorsa kendi yaşıtı, aynı miktarda kazanan, aynı boyda (örnek 1.60 m), aynı kiloda (55 kg) birini bulmasını önerin. Siz de polis de bu kadının böyle bir erkeği istemeyeceğini biliyorsunuz. Bütün tarih döneminde de kadınlar daha çok kazanan erkekleri daha çekici bulmuştur.

  Terkeden Eşitlikçi Kadınlar

  Siz eşit partnerlik pazarlığını kabul edince ve kadın 30 yaşından sonra çocuk yapınca değersizleşirsiniz. Maskülen kimliğinizi bulamadıysanız terk edilirsiniz. Çünkü kadınlar 37 yaşında tekrardan alfa fazına girerek, seksi erkeklere ulaşmak isteyecektir, çünkü dürtüsel olarak çocuk sahibi olabileceği son şansıdır. Yine ovülasyon dönemindeki hislerine dönerek tehlikeli erkekle cinsellik yaşamak isteyeceklerdir. Yani eşit partnerlik düşüncesi bir anda biter. Ancak tekrardan bakım istekleri ön plana çıkarsa düzeyli ilişki arayışına geri dönebilirler. Çünkü her kadın içsel olarak bilir ki o seksi erkeği eşit partnerlik zırvasıyla elinde tutamaz.

  Özetle;

  Kadınlar arzu duyuyorsa eşit partnerlikle pazarlık yapmaz. Çünkü elinde bu gücün olmadığını bilir. Bunu duyuyorsanız sonuna “bana” kelimesini ekleyin. Çünkü aynı kadın güvensiz ortamda istediği üst düzey erkek için köle olmaya hazır olacaktır. Size söylüyor çünkü size ancak bu koşullarla dayanabilir. Çünkü arzusu yetersiz ve ancak “bari işlerde bana yardım etsin, evi süpürsün, bulaşıkları yıkasın, aaa onları 30 yaşımdan sonra bir de ben mi yapacağım” diye düşünüyordur.

  (Makaleye oy vermeyi ihmal etmeyin, siteye destek olmak için sponsor olabilirsiniz.)

  4.8 39 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Subscribe to get the latest posts sent to your email.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  13 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  machiavellian virtu
  Ziyaretçi
  machiavellian virtu
  2021-11-23 12:45 PM

  Ya yemin ederim son 1 ayda yürüdüğüm 5 kız da sorunlu. Ya psikolojik sorunları var (hadi bu neyse, göreceli sonuçta. Hepimiz sıkıntılıyız şu zamanda az veya çok) Hepsinin ailesinde boşanma, ayrılma, üveylik vs. mevcut. Geçmişte 2 sevgilimde böyle sıkıntılar vardı ve ilişki yürümedi. Ben mi çekiyorum mıknatıs gibi yoksa başka… Read more »

  Spartacus
  Ziyaretçi
  Spartacus
  2021-11-23 5:59 PM

  Seni çok iyi anlıyorum.benim de çıktığım son 10 kızda mağduriyet edebiyatından tut erkekleri sapık görme huylarina, ariza tipte olup kendini melek sanmaya,karşındakinin kusursuz olmasını istemeye kadar türlü türlü manyakliklarini Gordum.en son dul bir bayanla sevistim ertesi gün kadın biz sevişmedik diye inkar etti ve yaptığının yanlış olduğunu evlenene dek sevismeyecegini… Read more »

  Simpl
  Ziyaretçi
  Simpl
  2021-11-24 4:13 PM

  Birtane kız vardı tam ilişki materyaliydi. Bir tane kaslı,yakışıklı zengin bir çocuktan hoşlanıyordu. Sonra çocuk bunun üzerine düştü falan. Diğer erkek ise kelime anlamıyla alfa,rahat kendinden taviz vermeyen kıza hiçbir şekilde fiziksel temas yapmayan( kız yapmadıkça) kız ona sana çok güveniyorumdan tut, neler neler dedi. Alfa olan çocuk gayet normal… Read more »

  Berasy
  Ziyaretçi
  Berasy
  2021-11-25 5:23 PM

  Merhaba bir yazınızda yeteri kadar geliştiğinizde geçmişinizi ve acılarınızı önemsemez olursunuz demişsiniz bunun bilimsel bir açıklaması var mıdır ?veya statü atladığımız için mi acıları önemsemeyiz yada hayatımızı farklı bir kanala kanalize ettiğimizden dolayı kayıt üstüne kayıt yaptığımız için mi ?

  Berasy
  Ziyaretçi
  Berasy
  2021-11-25 7:23 PM
  Reply to  Karanlikruya

  1-Bazı ünlüler güzel bir kadınla uzun ilişki yaşamayı kısa ilişkilere tercih ediyorlar bu onların mavi hap zihniyetine sahip olduğunu mu gösterir ?
  2-Statü kazandıktan sonra prefrontal korteks de ne gibi değişiklikler olur ?
  3-Ünlü birisiyle tek gecelik bir ilişki yaşayan kadın alfa dul mudur ?

  Berasy
  Ziyaretçi
  Berasy
  2021-11-25 9:42 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Yani alfa birisi uzun ilişki yaşamamalı mıdır ?

  Mizgin
  Ziyaretçi
  Mizgin
  2021-12-06 1:36 AM

  Amaç sadece kadına ulaşmak değil huzurlu bir ailedir. Erkekler arzu için evlenmiyor. Bir-çok kadına ulaşan alfa ünlüler de evleniyorlar. Sen hayata tek pencereden bakan sıkıcı bir insansın maneviyatın yok

  İLAHİ KARİZMA
  Ziyaretçi
  İLAHİ KARİZMA
  2022-10-17 10:02 AM

  İyi ki bu tür sayfaları keşfettim sağolun.

  13
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya Devam Edin