İçeriğe geç
Ana Sayfa » 30+ Yaşından Sonra Her Kadının Eti Yenmez (Bölüm 1)

30+ Yaşından Sonra Her Kadının Eti Yenmez (Bölüm 1)

  30+ Yaşından Sonra Her Kadının Eti Yenmez (Bölüm-1)

  30+ yaşından sonra her kadının eti neden yenmez veya neden hepsi ilişki yaşamaya uygun değildir? Bekaret veya yaşlandığı için diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü bu yaşta da hiç de fena olmayan kadınlar mevcut.

  Küçük mü, Büyük mü?

  Dikkat “hepsi” demiyorum, bazılarıyla ilişki yaşanabilir olsa da sizin böyle birini bulamayacağınızı garanti edebilirim. Ben buldum mesela onlara da arzu duymadım. Şöyle de anlaşılmasın: 30 altındaki kadınların hepsi müthiş! Hayır değil ki yazının konusu da tam olarak bu.

  30+ yaş üstü kadının niyetini anlamanız zordur, standartları önceki deneyimlerinden dolayı yüksektir ve kendilerince yüksek değer erkeği bulduklarında size daha rahat yalan söyleyebilirler. 23’lük kadın bunu yapma gereği duymaz, çünkü opsiyonu çoktur ve toydur. Instagramı açın bakın, çoğu dünyayı toz pembe görüp, kendini prenses sanıyor. Çoğunluğu asla reddedilmeyeceklerini ve her erkeği elde edebilecekleri yanılgısını taşıyor ama kazın ayağı öyle değil. Çünkü kadın ancak o erkeği uzun süreli ilişkiye razı ederek ilgi alabilirse elde etmiştir. Çoğu erkeğin tek isteği de genellikle cinselliktir ama kadınların bu yanılsamaları niyetlerini anlamada erkeğin işine yarar, yani kör gururları sayesinde niyetini öğrenmiş olursunuz.

  Size bağlı olacak küçük yaştaki kadın yalan söylemez ve hipergamiye uygun davrandığınız ölçüde sizinle olur. Amacınız “doğal paternlerini izleyen bu kadınları erken yaşta seçmek olmalıdır.”

  Gerçek dünyaya hoşgeldiniz! Harikalar kumpanyası az sonra başlayacak! İlişkiler 101: Öncelikle belirtmeliyim ki alttaki anlatacaklarım bekaret, tabu, din, ahlak vs. en ufak alakası yok. Böyle düşünenler yanlış siteyi okuyor.

  Erkek gibi ben de istediğimle yatarım!

  Yatarsın tabiiki. Kimsenin itirazı yok. Kadın için cinsellik sorun değil ki? Tersini düşünüyorsan ya özgüvenin sıfır ya da ilişki dinamikleri konusunda sıfırsın. Ortalama (5/10) kadın istediği herhangi bir bekar adamla aynı gün yatabilir ama yapabiliyor olmanız yapmanızı gerektirmez. Haz böyle kolay harcanırsa zevk merkezlerinizdeki reseptörler zamanla azalacaktır. Her haz için de bu durum geçerlidir. Sonunda doyan reseptörler nedeniyle o kadının aşık ve sadık olacağını beklemenin komik olacağı aşikar. Bunu bakirelik yazısında ele almıştır.

  Erkek yatınca bir şey olmuyor mu yani? Ne kadar cinsiyetçisin!

  Çoğu erkeğin cinselliğe ulaşımı daha az olduğu için böyle bir problemi yok. Yatsa bile çocuk maliyeti(taşıma+doğum+büyütme) olmadığı için Dr. David Buss’a göre daha hasarsız atlatabiliyorlar ki erkeğin zevk mekanizmaları kadına göre çok daha sığ. Kadın cinsellik için biraz da olsa güvenmek zorundadır. Her dakikasında çocuk riskini psikolojik olarak hisseden bir varlık cinsellikte erkekle aynı hislere sahip olamaz. Yani bir eşitlik yoktur.

  Seçen taraf kadındır ve bu da onun güvenilirliği hakkında önemli bilgiler verir. Örneğin bir şarap eksperi olsanız ve kaliteli şarapları ayırt edemeseniz ne olurdu? Size duyulan güven sarsılırdı. (Ref: Bakir erkek isteme miti). İşte bu yüzden kadın yatınca bir şey olur, erkek yatınca olmaz çünkü erkek input-output gibi iş görüyor. Tabii ıssız adam diyoruz ya işte bu erkeklerde de benzer sorunlar olabiliyor ve parti kızları gibi tüketmiş olabiliyor ama parti kızlarına göre oranları devede kulak. Bunun istatistiklerini de vermiştik.

  Ne diyorduk? Talep edilen cinsellik

  Cinsellik erkek tarafından talep edilen bir şeydir. Buradan şu sonuç çıkar: Kadının ilişkiye değer bir karaktere sahip olmasının belirteci partner sayısı değil, “olumlu ilişki sayısıdır.” Çünkü yatırım maliyetini bu belirler. Aynı anda birçok erkekle olmuş, tek gecelik cinsellik deneyimleri yaşamış, grup yapmış, onlarca partner değiştirmiş bir kadın sizi mutlu edebilir mi? Cinsel özgürlüğü bizi ilgilendirmez ama bunları yapıp da sizinle evinin kadını olmak istiyorsa o zaman ilgilendirir. Yoksa vajina aşınmıyor.

  İşte kadının kaybı daha 20li yaşlarda başlar, böyle bir döngüye girdiğinde 30’a varmadan alfa-dul olacaktır. Yani en iyisini bir kere gördüğü için hipergamik dürtülerle daha kötüsüne evet demeyecektir.

  Belki sizinle olacak ama onu daha çok heyecanlandıran ilk adamla “aldatan kadın” yazı dizisinde anlattığım gibi sizi aldatacaktır! O erkek de kendini özel sanırsa o da bir süre sonra aldatılacak. Çünkü bu kadının çarpık ilişkiler sebebiyle artık düzgün eş seçme şansı çoktan tükenmiş durumdadır. Bu sebeple 30 yaşında bir kadın gördüğünüz zaman dikkatli yaklaşmalısınız. Emin olun ki önceden birçok acı çekmiş, terk edilmeler veya terk etmeler yaşamış bir kadın için çok da değerli değilsiniz.

  Size düşen görev ne peki?

  • Baştan riske etmeyerek 30+ bir kadınla olmayın. Çünkü niyetini bilemezsiniz, geçmişi kirli olabilir. Evrimsel olarak çocuk arzusuyla sizi kullanıyor olabilir. Yani onun için ayakkabı veya çanta gibi bir şey olabilirsiniz. Kullanacak, çocuk yapacak ve modası geçince sizi bırakacaktır. Buna benzer bir hikayeyi bir yakınım yaşadı. 3 ay gibi kısa süre sözde aşık olan kadınla evlendiler 1. Senede çocuk oldu ve kadın ondan sonra annesinde kalmaya başladı, çocuğunu tek büyütmeye başladı ve sonuç: hüsran. 3 sene sonra boşandılar. Daha dün gördüm kendisini, “kadını tanımadan evlenme” diyordu.
  • Küçük kadın seçebilirsiniz ki bu kadınlar niyetini üstte anlattığım gibi daha erken ifade eder. Bir kadının ne olacağı “aile yapısı”, “davranışları” ile hemen anlaşılır ki buna kırmızı alarmlar diyoruz. Yani 1 ayda fark edersiniz ki bu konuyada 2. bölümde gireceğim.

  Özetle seçimlerinize dikkat edin, önceliğiniz kadının niyetini anlamak olsun.

  (Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)


  1. Bölümün Sonu

     2. Bölüm için tıklayınız.  Twitter

  4.7 96 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Subscribe to get the latest posts sent to your email.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  24 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  GAME
  Ziyaretçi
  2023-05-09 10:22 AM

  Çocuklu 40 yaş üstü bir kadınla sex birlikteliği ilişki için fikriniz?maddi anlamda ailesinin durumu iyi ise ve bu kadın az çok hoşumuza gidiyorsa çocuk düşünülmüyorsa evlilikte dahil ilişki yürütülür mü?

  Pencil
  Ziyaretçi
  Pencil
  2023-09-15 5:28 PM
  Reply to  GAME

  hem erkek adamda hem burada aynı soruyu aralıksız 2 yıldır soruyorsun. yorumları ne zaman okusam karşıma çıkıyor. Yazılanlar sanırım sende etki etmiyor. Okumak istediğin veya duymak istediğin şeyi bulamıyorsun gibi, bana düşmez ama profesyonel desteğe başvursan daha faydalı olacak gibi hocam. Normalde yorum yazan birisi değilim ama sürekli aynı soruyu… Read more »

  24
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya Devam Edin