İçeriğe geç
Ana Sayfa » Gavatlık Psikolojisi ve Grup Seks Yapan Kadınlar

Gavatlık Psikolojisi ve Grup Seks Yapan Kadınlar

  Günümüzde grup seks güzellemesi yapan zavallı erkek müsveddeleri de çıkabiliyor. Neymiş mesela? O güzel kadınların bastırılmış hisleri varmış! Onları yaşadıkları için cesur kadınlarmış falan.

  Feminizmin geldiği nokta bu. Önce iş ve eğitim eşitliği, sonra cinsellik eşitlik ve en sonunda kadın cinselliği her şeyi yapabilir. Erkek onu desteklemelidire dönüştü. Geçenler öyle bir video izledim. İlişkilerini açığa dönüştürmüşler. Kadın şöyle diyor: “Ben nasıl bunu yapacağım? Çok üzülüyorum!” Adam da ona sarılıp; “üzülme hep senin yanındayım” diyordu. Heralde birlikte olacağı siyahi abinin pipisi için yol haritası hazırlayacak. Hiç anlamadım.

  Çoğunluk daha “normal” kadınların cinsel stratejilerinden bile bir habersiniz. Günümüzdeki sokuk propaganda yüzünden herkes “normal ilişkilerin” g.vatlık üzerine kurulduğunu zanneder oldu.

  Bu zavallı erkekler kendi erkek cinsel stratejilerini kadınlara yansıtıyor, kadınların da poligamik olarak aynı anda birkaç erkekle olabileceğini zannediyor çünkü post-modernizmle beyinlerine “her şey eşittir, her birey özeldir, her şey sübjektif olmalıdır, meta analizler ve genellemeler yanlıştır” yankı odası yerleştirilmiş durumda. Bir bölüm sorunlu dürtü problemi olan kadınsa bireysel sıkıntılarını topluma mal ederek, rahatlamaya çalışıyor. İşte gerçek bu.

  Grup seks yapmış kadın sorunludur! Bitti. Dürtü problemleri vardır. Muhtemelen ya borderline ya da baba problemi olarak büyütülmüştür. Bunun güzellemesi değil, acil şekilde tedavi edilmesi gerek diyeceğim fakat maalesef tedavisi yoktur. Bu kadınlar hayatları boyunca muhtemelen böyle devam edecekler. Sizinse yapmanız gereken bu tarz uç kadınlardan uzak durmaktır. Yok ben g.vat olmaya açığım dersiniz bilemem. Yok böyle açık ilişki yaşayacağım, grup sekse devam edeceğim diyorsanız, onunla ilgili şurada güzel bir yayın yapmıştık. Tavsiye ederim.

  Tarafların Cinsel Stratejilerini Doğru Öğrenin!

  Bu kadınlar, domine edilmeyi severler ve doğaları hasar aldığı için uzun süreliden kısa süreli ilişkiye bir şeyleri öncelemeye başlamışlardır. Dr. David Buss, yazdığı “Evolution of Desire” kitabında net bir şeylerden bahseder. Özellikle “normal” kadınların eş seçiminde kısa süreli maskülen nitelikleri seçerken bile gelecekte “uzun süreli” ilişki yatırımı yaptığını söyler. Sadece cinsellik için bunu yapan kadın nadirdir. Bu yüzden Tinder istatistiklerinde de kadınların sağa atma ihtimal %4.5’tir çünkü orada da amaç kısa süreli ilişkidir. Kadın da bunu içsel olarak bilir ve çok azı bununla ilgilenir. Kendini riske atmak istemez.

  Özetle böyle bir kadınla karşılaştıysanız bunun temel nedeni kendini kontrol edememesidir. Yaptığınız şey nadir bulunan bir kadını normalleştirmekten fazlası değil.

  Yaşadıkları cinselliği sevmekten öte patolojik bir sorundur. Dürtü problemli bir kadınla birliktesiniz anlamına gelir. Bu kadınla mutlu ve huzurlu bir ilişkiniz olacağı yanılgısına girmeyiniz. Muhtemelen ileride de grup s.ks yapacak, cuckold olacak ve partilere gideceksiniz. Böyle biriyle birlikteyseniz ve “geçmişte böyleydi artık farklı biri” diye düşünüyorsanız hayal kuran bir amatörüsünüz.

  Tabii ki hepsini kabul ediyorsanız hiçbir problem yok. Tercih edebilirsiniz ki buna özgür irade diyoruz ama bunu normalmiş, kadınların hepsi gönüllüymüş. Aslında toplum normuymuş gibi aktarırsanız, adamı döverler.

  (Makaleyi oylamayı unutmayın, sponsorumuz olarak bize destek olabilirsiniz. Birebir danışma için şuraya bakabilirsiniz.)

  4.5 30 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  3 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  volkan
  Ziyaretçi
  volkan
  2024-05-19 6:47 PM

  Abi merhaba bir sorum var müsait olunca cevaplarsan sevinirim. Yaklaşık olarak 1 aydır kendimde değilim disiplinim dağıldı. Hastalandım hastalığım gereği dışarı çıkmadım 10 gün evin içinde yalnız kaldım. Yemek uyku ilişki düzenim bozuldu , kilo aldım sporumu düzenli ama içeriği keyfime göre yaptım, kırmızı bayraklı kızla flörtleştim erkenden bitirmem gerekirdi… Read more »

  volkan
  Ziyaretçi
  volkan
  2024-05-22 8:33 PM
  Reply to  Karanlikruya

  evet abi dediğini yapıyorum teşekkür ederim

  3
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya devam et