İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kadında Kırmızı Alarmlar-3

Kadında Kırmızı Alarmlar-3

  Kadında Kırmızı Alarmlar-3

  3. bölümde Richard Cooper’ın – The Unplugged Alpha kitabından kalan maddelere devam ediyoruz. (2. bölüm için tıklayın.)

  10. Aşırı dövmeli ve piercingli kadınlar

  Bununla ilgili önceden yazmıştık, RC’da benzer düşünmüştür, özellikle bikini arkasında görünmeyen bir dövme sorun yaratmazken, mühürlenmiş gibi her yerinde görünen birden çok dövme olması problemdir. Böyle durumlarda kadının dünyaya vermek istediği mesajın ne olduğunu kendinize sorabilirsiniz.

  Dövmeler, kadında aynı lamborjinin üstüne yapıştırılmış etiketler gibidir. Güzel bir kadınsanız buna ihtiyaç duymazsınız. Birden fazla görünür ve büyük dövmesi olan kadınlar en az 3 tane kırmızı bayrakla birlikte gelirler.

  Aşırı piercingli kadınlar da aynı kategoridedir. Kulak yeterlidir, belki en fazla burunda bir tane halka olabilir fakat bunun ortasında kocaman bir piercing, dudakta, klitoriste, kaşta ve hatta 1 kulakta birden çok piercing varsa kırmızı bayraktır. Çünkü o kişi kendini sakatlamaktan zevk alıyordur.

  11. Cinsel geçmişin çok olması.

  Bunu da önceden ayrıntılı ele almıştık, RC şöyle açıklamış: Yüksek çekiciliğe sahip kadınların kendi standartlarının olduğunu ve herkesle birlikte olmayacaklarını bilirsiniz.

  Birçok çalışma göstermiştir ki genç yaşta bekaretini kaybetmiş ve cinsel geçmişi kalabalık kadınlar sonuç olarak bir erkekle bağ kurmakta, monogamik ilişkide zorlanmaktadır. Örneğin 14 yaşında bekaretini kaybedip 30 erkekle birlikte olan kadın uzun süreli ilişki yaşamakta zorlanır. Bu kadın 23 yaşında bekaretini kaybedip 2 adamla uzun süreli ilişki yaşayanla karşılaştırın. Sonuç açıktır. (Bunları da geniş şekilde bakirelik önemli mi yazı dizisinde tartışmıştık.)

  Eğer uzun süreli monogamik bir ilişki yaşamak ya da evlilikte düşük risk almak istiyorsanız, az erkekle birlikte olmuş ve bekaretini geç kaybetmiş kadınları tercih edin.

  “Institue for Family Studies” araştırmaları, bakire bir kadının %5 ihtimalle evlilikten 5 sene sonra boşanmanın gerçekleştiğini belirtmiştir. Eğer kadının 2 parteri olmuşsa ihtimal %30’a çıkmaktadır. 10 partnerde ise %35’ ulaşmaktadır. (Kişisel Not: Bu araştırmayı yapan kurum muhafazakardır ve yaptığı çevre de böyledir, siz bir de c.uckoldu ve grup cinselliğini normal kabul eden bir çevredeki oranları düşünün.)

  Tesadüfi ve genç yaşta cinsellik yaşamak o kişileri iyi uzun dönem partneri yapmaz. Bu onlardan kız arkadaş veya eş olmaz ya da olmayacak anlamana gelmez ama istatistiklerden çıkan sonuç pek de uygun olmadıklarıdır. Kısa süreli ilişkide (ki onlar da 30 yaşını geçmediyse bunu tercih edecektir) değerlendirilmeli, bir erkek olarak yatırım yapılmamalıdır. Yani f.buddy olarak davranılmalıdır.

  Bu kadınların aynı zamanda yüksek depresyon oranları rapor edilmiş, bekar-anne olma ihtimallerinin yüksek olduğu belirtilmiş ve sıklıkla kişilik bozukluklarına sahip oldukları gösterilmiştir. Ayrıca düşük cinsel geçmişe sahip kadınlardan daha fazla çocuk aldırdıkları bilinmektedir.

  Kadınlar kendi değerlerini korumalı, erkeklerse değer yaratmalıdır. Bu yüzden tarih süresince kadının bakire olması değerliydi. Erkekse kendinden bir şeyler yaratabildiğinde yani sağlayabildiğinde, yönetebildiğinde ve koruduğunda değerliydi.

  Buraya not düşülmelidir ki kadınlar geçmiş partner sayılarını hakkında asla doğruyu söylemezler. Bu yüzden gerçek sayıyı öğrenmeye çalışmayın. Bazıları buna gönüllü olabilir. Hangi sayıyı belirtirlerse belirtsinler, fahişe olarak suçlanmaktan korkarlar. (Kişisel Not: Buradan da günümüzde bile kadınların cinsel geçmişin içten içe değerli olduğunu bilmesi sonucuna ulaşabiliriz. Erkek abartırken, kadın gizlemeyi tercih eder, çünkü değeri buna bağlıdır, çünkü değerini korumak ister. Erkeğin abartmasının nedeni ise yüksek değerli, tercih edilen bir erkek olduğunu gösterme isteğidir.)

  Kadınlar genelde uzun süreli ilişkilerini “cinsellikten” sayar, yani tek gecelik ilişkileri, grup cinselliğini, lezbiyen yakınlaşmalarını, hatta f.buddy’i bu sayının içine katmazlar. Verdikleri sayıyı en az 2 ile çarpın.

  Gerçek sayıyı öğrenemeseniz bile kadının temsil ettiği firma (yani Instagram) geçmiş cinselliği hakkında bilgiyi yansıtacaktır. Rollo’nun da dediği gibi “the medium is the message” yani ortam/çevre mesajın kendisidir. Bir kadınla 30 yaşında tanıştıysanız, cinselliğini 23 yaşında kaybettiyse muhtemelen düşük cinselliğe sahiptir ama kadın geçmişinde dramalı bir uzun süreli ilişkiye sahip değilse, kendi başına yaşayıp, bol bol seyahat ediyorsa ve 35 yaşında bu kişiyle tanıştıysanız, geçmişteki cinsellik sayısı 3 haneliye ulaşmıştır. Özellikle parti yıllarında 20-27 arası 25+ erkekle birlikte olmaları hiç de nadir değildir.

  Asla unutmayın, kadınlar en çok zaman harcadıkları 5 kişinin ortamasıdır. Eğer 5 arkadaşı kaşarsa, muhtemelen kendisi de 6. olacaktır.

   12. Bekar Anneler

  C.uk.old olmayın! Başka erkeğin çocuğunu büyütmeyin. Bu kavramı da önceden şurada açıklamıştık. Bir erkek için burada mutlak olarak hiçbir şey yoktur. DNA’nızı geçiremezsiniz, soyadınızı taşımaz fakat otoriteniz yokken ebeveyn olarak %100 sorumluluk taşırsınız. (Kişisel Not: Bir kadının bunu anlaması mümkün değildir, çünkü kendi çocuğudur, başkasının çocuğuna bakmıyordur, sizse gerçekten seviyorsanız onunla olmalısınızdır! Unutmayın kadınlar solipsisttir ve siz onun için yaratılmışsınızdır, onun istekleri ve hissettikleri tek doğru olandır.)

  Bazı erkekler bu kadınları kolay cinsellik için tercih edebilir fakat bunu bile tavsiye etmem. Bekar-annelerle uzun süreli ilişkiye girmeyin, hatta asla evlenmeyin. Bunların sonunda babası bile olmadığınız bir çocuk için tutulmuş ve ödeme yapan bir erkeğe dönüşürsünüz. Yani bankamatik olursunuz.

  13. Onay Bekleyen Kadınlar

  Sosyal medya yükselirken neredeyse bütün kadınlar da yükselmektedir. Her nasılsa kadınlar, kaçınılması gereken erkekleri sosyal medyada ilgi çekmek için kullanmaktadır. Sosyal medyada “iyi kızlar” diye bir şey yoktur. En iyi modelleri dışarıya hesaplarını kapatır, bu da sadece arkadaşlar ve aile için olduğu anlamına gelir, provakatif fotolar atmazlar. Oltalama ile onay almak için beğeni, yorum veya direkt mesaj beklemezler. 

  Açık hesaplarda sosyal medya kullanımı ürün ve servis satmak için kullanabilir fakat o kadınlarla hala flört eden erkeklerin olduğu anlaşılmalıdır.

  Günlük olarak provakatif fotolar paylaşan kadınlar, binlerce aç beta erkeğin kendini takip etmesine neden olur ve onlara cinsellik satılır. Kadınlar böylece açık şekilde hipergamisini optimize eder.

  Eğer o kadın sizinleyse ve hala foto paylaşıyorsa, kendisine “bu erkek benim elde edebileceğim en iyi opsiyon mu?” diye soruyor demektir!

  Çoğu kadın sosyal medyanın ilgisinden sarhoş olur. Yani eğer böyle bir kadınla uzun süreli ilişkiyi düşünüyorsanız, siz de kendi cinsel stratejinizle devam ederek onunla ilişkide olduğunuzu açıkça belirtmeden birlikte olun, ta ki kendisi açık-hipergami stratejisini terk edene kadar.

  Bir kadının cinsel stratejisi açık-hipergamidir, böylece sosyal medyada ilgi arar, ince buzun üstünde amaçlarına ulaşmak için ustaca kayar. Sizin cinsel stratejinizse limitsiz cinselliğe ulaşmaktır, yani o stratejisinden vazgeçmediği sürece siz de monogamik bir ilişkiyi düşünmemelisiniz. O kadını ciddiye almayın, tabaklarınızdan biri olarak, sadece f.buddy statüsünde tutun.

  14. Sugar-Baby

  Eğer bir kadın para karşılığında bir erkekle çıkıyorsa, buna sugar baby denir. (Aşırı-beta erkek erkek arar da diyebiliriz)

  Bunun için kadının e-postasında “seeking” (arayan) terimini araştırın, eğer sugar baby(seeking sugar babby, sugar daddy) aranıyor gibilerinden bir şeylere cevap verdiyse geçmişte böyle bir sitede bulunmuş demektir. Maalesef bu, özel hayatına karışmanızı gerektirir ama uzun süreli bir ilişki materyali arıyorsanız, bu adımı uygulamalısınız, böylece kaşardan ev kadını inşa etmeye çalışmamış olursunuz. (Orospudan anne olmaz, bunu unutmayın.) Öyleyse de kadından vazgeçmeniz gerekmez, sadece tabak statüsünde tutabilirsiniz.

  15. Patolojik Yalancılar

  Herkes, kadınlar dahil yalan söyler. Bazı kadınlarsa işine yaramamasına rağmen patolojik olarak gözünüze bakarak yalan söyler. Bazıları kağıttan bir eve sahiptir ve onların bile konuştuğunda doğruyu ya da yanlışı söylediklerini anlayamazsınız. Bu tip kadınlar uzun süreli ilişkiye uygun değildir, çünkü güvenilir değillerdir.

  Neyseki bu tarz kadınlar zamanla kendilerini belli eder, çünkü kendi yalanlarını bile hatırlamazlar. (RC kitapta motorla ilgili bir kızın fiyat konusunda kendisine yalan söylediği ve onu yakaladığı üstüne bir hikaye anlatmış.)

  Bu kadınlar tehlikelidir, çünkü size doğum kontrol hapı kullandım diyerek kullanmayabilirler ve sizi ikna ederler. Hayatınızı tehlikleye atacak hareketlerde bulunurlar. Eğer anlattıkları hikayelere dikkat eder ve biraz dürtüklerseniz, yalanlarını kolayca ortaya çıkartabilirsiniz.

  16. Bebek Avcıları (Baby Rabies)

  Richard Cooper 39 yaşında geldiğinde boşandığını ve cinsel pazara tekrardan girdiğini söyleyerek şöyle devam etmiş: “Özellikle bu yaş grubu içerinde depresif ve bebek sahibi olmak isteyen kadınlar vardı. Bazıları çocuk sahibi olmak için evliliğe susamış durumdaydı. Bazıları o kadar susamıştı ki daha sizin ne söyleyeceğini beklemeden evlenmek ve bebek sahibi olmak istediklerini söylerlerdi.”

  Buna benzer başımdan geçen hikayeleri ben de geçmişte anlatmıştım.

  Bu durum bazen flört uygulamalarında bile açılış mesajında yazılır. Yeterli kaynağa sahip saygılı bir beta aradıklarını hissettirirler ve iyi genlerle o kişiyle yerleşik hayata geçerler. (Kişisel Not: Better Bachelor kanalında Joker, böyle bir örnek veriyordu: Tinder’da 30+, obez, 2 çocuk sahibi bir kadın, istediği erkek üstüne bir çizelge hazırlamıştı ve bu tarz erkeklerin kendi hakkı olduğuna inanarak, nedense işe yaramaz erkeklerin devamlı kendisine ulaştığına dair dert yanmıştı. Soru şu: Sana neden belirttiğin kadar birikimli bir erkek ulaşsın? Ona ne vadediyorsun? Hazır çocuklar mı? Önceki maddelerde konuştuk, bekar annelerle birlikte olduğunuzda otoriteniz yokken birçok sorumluluğunuz olacaktır.)

  Kadınlar evlenmek ve üremek için çaresizlik sergileyen kadınlar ilginizi çekmemelidir ve onların görevini tamamlamalarında destek olmamalısınız(veya sorumlu hissetmemelisiniz). Bu kadınlar genelde hayatınızın tamamlayıcı olmak değil, odak noktası olmak isterler.

  Herhangi bir kadın en az 2 sene geçmeden çocuk sahibi olmak için sizinle olmak ve evlenmek istiyorsa, bu büyük bir kırmızı bayraktır.

  Ama, eğer kendinizi onun biyolojik zorbacı sistemini doyurmak için bir aksesuar olarak hissediyorsanız, veya o kadın her ay yumurtalarını sayarak, yok olduklarını belirtiyorsa, kendisi “bebek avcısıdır.”

  Devam edin ve o kadının sizin probleminiz olmasına izin vermeyin, (Özellikle 30 yaş sonrası böyle kadınlarla sıklıkla karşılaşmak mümkündür, panik halinde size arzu duyar gibi yaparak evlenmek isterler, 30+ yaş üstü kadınlarda bundan bahsetmiştik.)

  Bu kadınlar kendilerinin altın çağında çocuk sahibi olmak(biyolojik itkiyi yaşamak) yerine kariyer ve eğitim peşinde koşmuşlardır ve 30larının ortasında umutsuzluk yükselir. Şunu hatırlayın, erkek 40larında bile sağlıklı çocuğa sahip olabilir (özellikle de 45lerinde testosteron desteği alırsa 60larında bile enerji dolu olabilir) fakat kadınlar için 30 sonrası destek bile alsalar bu geçerli değildir, çocuk yapabilme yetenekleri hızlıca azalır, hatta yumurta dondurma için 30ların ortasının bile geç olduğu belirtilmiştir.

  2. Bölüm için tıklayın.

  4. bölüm yakında

  Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin, siteye üye olarak destek verebilirsiniz.

  4.9 37 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  45 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  singapur
  Ziyaretçi
  2023-06-01 1:22 PM

  Bir yıl önce ayrıldığım eski sevgilimle yeni bir ilişkiye yelken açtık bir aydır beraberiz kendisine danışmadan daha doğrusu haber vermeden erkek arkadaşımla neden cafeye gittiğimi sorgulayıp ben de bundan sonra sana haber vermem gibi bir triple iletişimi kesiyor ne yapmalıyım?

  rampboy
  Ziyaretçi
  rampboy
  2023-11-17 11:01 PM

  1.5 aydır birlikte olduğum düzenli seks yaptığım kız bana sürekli comfort test atmaya başladı, ilişki istediğini, benim onu onun kadar sevmediğimi, onu özlediğimi söylemediğimi vs. söylüyor. Ona karşı olan hislerimi daha fazla söylemem gerektiğini söylüyor fakat kız sadece lafta ilişki materyali, bana sürekli iltifatlar edip benle sevgili olmak istediğini söylemesine… Read more »

  Akif Demirer
  Ziyaretçi
  Akif Demirer
  2024-01-28 4:40 PM

  6 aylık bir ilişkim vardı. Benimle ciddi düşündüğünü, benimle bir hayat kurmak istediğini söylüyordu ilgisi alakası da yüksekti. İlişkinin başında eski ilişkilerinle ilgilenmiyorum demiştim. Kendisi durduk yere konusunu açıp eski sevgilisinin tipiyle dalga geçti ve ona nasıl bakmışım dedi. Birkaç gün sonra da dışarıda onu gördüm dedi ve hala aynı… Read more »

  acemi16
  Ziyaretçi
  acemi16
  2024-02-16 3:19 PM

  Hocam 20’li yaşlarının başlarında, bilgisiz ve şanssız ailede büyümüş kızlara denk geliyoruz. Sahip oldukları fakat farkında olmadıkları kırmızı bayrakları var örneğin yakın erkek arkadaş gibi ya da şanssız ailede büyümüş dramatik olayları var. Hocam bu kişileri yönlendirerek, doğruları öğreterek ilişki materyali haline getirmek mümkün müdür? Hocam bunu şundan dolayı sordum,… Read more »

  45
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya devam et