İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kadınlar İçin 3 Tip Erkek Vardır!

Kadınlar İçin 3 Tip Erkek Vardır!

  Kadınlar İçin 3 Tip Erkek Vardır!

  Kadınlar için 3 tip erkek vardır ve bu erkekler öncelikle kendi zihin setlerine göre dizilirler. Pareto analizinden 80/20 kuralını biliyoruz, bu şu demektir, 8/10 altında bir erkekseniz kadınlar tarafından fark edilme ihtimaliniz düşüktür. Bunu erkeklere puan vererek inceleyelim.

  1. tip erkek:

  10 üstünden 0-5.9 arasında puanı değişen erkektir. Kadınlar için tamamen görünmezlerdir ama kendi aralarında düşük seviyede simp’den orta seviyede meriç, üst seviyede alfa nitelikleri çok düşük beta olarak değişirler. Bu erkekler modern dönemin yalanlarıyla büyümüştür. Sosyal medya ve pornı bağımlısı olurlar. Geleceği inşa etmek yerine günü harcamayı seçerler.

  Elek altı simp sınıfları twitterda, instagramda kadınları sahte hesaplarla takip eder. Kadınların fizikselliğini görmezden gelemedikleri için manipüle olurlar. Kadına değer vermek, onları manipüle etmek ya da onu tapılacak bir varlık olarak görmek bu sınıfın tipik özellikleridir. Fark ettiyseniz kendine değer katmak üstüne en ufak uğraşları yoktur bu erkeklerin. Incel’ler de bu sınıfın vazgeçilmez üyeleridir. Tek farkları bir şeylerin farkında olmaları fakat olayı en uçlarda değerlendirmeleridir. Yani her şeyi genetiğin ve kadınların suçu olarak algılarlar.

  2. tip erkek:

  10 üstünden 6-7.9 arasında puana sahiptirler. Kadınlarda tam bir arzu oluşturamazlar fakat dikkat çekerler. Bu erkeklere kızlar genelde bir soğuk bir sıcak davranır. Örneğin kadın 1 gün yazar, ertesi gün yoktur. Geri dönüş alınamadığında bu arkadaşlar panikle karşı tarafı sahiplenerek daha da üstlerine gider ve ilgiye boğar. Böylece olma ihtimali olan ilişki bile başlayamaz. İlgisi yetersiz kadına yapılacak en iyi şeyin hiçbir şey yapmamak olduğunu çoğunlukla bilmezler. Hatta bu kadın hiç geri dönmediğinde diğer kadına geçmek yerine onlara tapınabilir, hala düş kurarlar ve kaybettikleri için üzülürler. birlikte olunan kadının özel olduğuna ve ve cinselliği özel koşullarda sağladıklarına inanırlar. Oysaki seksi bir erkekle aynı gece birlikte olduklarını bilmezler.

  Bu sınıfta bir potansiyel, bir farkındalık vardır ama hala kadınları tam anlayamamışlardır. Onlara ilgi göstererek beta niteliklerini ön planda tutarlar. Kırmızı hap gerçekliğini hiçbir zaman fark edemeyerek sjw olarak hayatlarına devam edebilirler. Oysaki stratejilerini biraz değiştirseler, belki başarılı olacakken kendilerine satılan “ona ilgi gösterirsen, seni sever”, “eşit partnerlik” vb. yalanlarına inanırlar. Kadın da böyle erkeklere tipik olarak “bu gece koltukta uyuyalım, sana güvenirsem yarın belki sevişiriz” diye açık şekilde cümleler kurar.3

  3. tip erkek:

  İşte bu erkekler 8/10 ve üstüdür. Olayın farkına varmış, aynaya baktıklarında kendilerinde geliştirilmesi gereken yeni şeyler görür ve bunun için uğraşırlar. Hedefleri kadın değildir, kendi zihin setleri ve kendi fiziksel özellikleridir. rasyonel düşünürler. Kadınların hayatlarının merkezi olmaması gerektiği ve sadece tamamlayıcı olacağını bilirler. Tip, statü ve oyun konusunda en iyisine ulaşmak için gerekli olanları anlamışlardır. Amaçları kendilerini başkalarıyla kıyaslamak değil, aynaya baktıklarında kendilerinin 8/10luk versiyonuna ulaşmaktır.

  Bu tarz erkeklere de her kadın arzu duymaz. Evet gerçek budur, 10/10 erkeğe bile ilgi duymayan kadınlar olabilir ama bu erkeklerin havuzu geniştir, kendilerine ilgi duyan kadınlar tam ilgi duyar. Hatta erkek doğal olarak meşgul olduğu ve kendi misyonunu yerine getirmeye çalıştığı için daha az karşılık verebilir. Bu da o kadında daha fazla ilgi uyandırır, yalnız yüksek değerde erkek bunu yaparken özel bir taktik içine girmemektedir. Süreç doğaldır. Tavsiyem bu erkek olmanızdır. Eğer sıkılacak ya da bir kadını  devamlı düşünecek kadar zamanınız varsa emin olunki o zamanı hak etmiyorsunuz demektir.

  Bu erkeklere sıcak-soğuk asla yapılamaz, yapılsa da bu durum onu ilgilendirmez. Direkt silerek ya da bir köşeye bu kadını atarak hayatlarına devam ederler, çünkü ertesi hafta bir başkasının olacağını bilirler. İşte kadınlar için bu arkadaşlar “gerçek arzu” duyulan erkek sınıfıdır.

  Şunu asla unutmayın bir kadın seviyesindeki erkekle asla ilgilenmez. Bu sebeple her zaman kendinizin bir üst versiyonu olmak için uğraşmalı, maskülen kişiliğinizi güçlendirmeli ve kendi amaçlarınızı kendinizin odak noktası yapmalısınız. Kadına onu ne kadar sevdiğinizi söylediğiniz cümlelerle kadında arzu yaratamazsınız.

  Bu durumda siz hangisisiniz veya hangisi olmaya odaklanacaksınız? İşte önemli olan budur.

  İleri Okumalar:

  Richard Cooper – The Unplugged Alpha

  Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin, destek vermek için buradan sponsorumuz olabilirsiniz.

  4.7 80 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  40 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kemal
  Ziyaretçi
  Kemal
  2022-02-19 10:19 PM

  Değerli Hocam, kkaslı ve çok yakışıklı olmayan bir adamım. Dikkatimi çeken nokta barda yada kafede. Benden daha yakışıklı olan hatta Brad pit gibi olan erkeklerin yanındaki kızlar bile beni süzüyor. Hatta barda vücudum sayesinde diğer erkeklerden daha çok ilgi görüyorum. Özellikle konusmayan başladığımda kızlar gögüs kafesime çok bakıyorlar dikkatimi çekti… Read more »

  tekin
  Ziyaretçi
  tekin
  2023-08-08 10:35 PM
  Reply to  Kemal

  Narsistlik , buyuklenmeci kisilik, paranoya sizofreni belirtilerinden biri 😃

  Ekin
  Ziyaretçi
  Ekin
  2022-02-22 7:49 PM

  Kadın konusunda çıtayı çok yüksek tutuyorum ama çoğu kızla konuştuğumda entelektüel seviyesi çok düşük oluyor.Bu durum nereye kadar sürecek?

  Bir Kullanıcı
  Ziyaretçi
  Bir Kullanıcı
  2022-03-12 3:10 PM

  Hocam, meslek lisesinde okuyan 16 yaşında bir gencim. Kız çevrem 0. Spor yapıyor ve 10/7 bir vücuda sahibim. Yeni kızlarla tanışmak için (ilişki istemiyorum sadece sosyalleşme) ne yapmam gerekir?

  Bir Kullanıcı
  Ziyaretçi
  Bir Kullanıcı
  2022-03-13 10:43 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Hocam, okulda kız yok. Dışarısı için ne yapmak gerekir? Dışarısı için 3 kişilik bir arkadaş grubum var (tamamı erkek).

  Bir Kullanıcı
  Ziyaretçi
  Bir Kullanıcı
  2022-03-13 6:56 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Spora devam edip, vücut geliştirmeye odaklanacağım. 20 yaşıma kadar Mesleki olarak ilerlemeye çalışacağım (oto sanayi). Yabancı dil öğrenme hedefim var. Kızlarla tanışmayı sosyal olarak paslanmaktan korktuğum için sormuştum. En iyisi karlar eridikten sonra hayat oyunu oynamak.

  Levent topçu
  Ziyaretçi
  Levent topçu
  2022-05-02 12:48 PM

  Hocam Merhaba, Son zamanlarda farkettiğim detay 6/10 ve aşağı kızların ortamlarda ben ve yakışıklı arkadaşlarıma bakıyorlar, bakıyorlar biz bakınca tiksinme işareti yada olumsuz bir hareket yapıyorlar. Fakat tam tersi 7/10 belkide 10/10 olan kızlarda mütevazilik yada iletişimin kolay olması daha tebessüm iletişime açık olmaları sonunda red olsada daha nayif olduklarını… Read more »

  Kara Veba
  Ziyaretçi
  Kara Veba
  2022-08-26 2:03 PM

  Hocam merhabalar, bir kızdan söz edeceğim, analiz yapabilirsek birlikte. Birisinde KH’ya yeniydim, en başta öylesine, ders çıkışı takılıyorduk; bazen Alman hesabı bazense ben ödüyordum. Birkaç ay sonra aklım cinselliğe kaydı, ben ilgimi, sevgimi ve paramı beleşe veriyordum ve karşılığında karşımda oturan, sohbet ettiğim bir kız vardı. Artık o yazdığı takdirde… Read more »

  40
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya devam et