İçeriğe geç
Ana Sayfa » Yaşlı Kadınların Genç Olma Sevdası

Yaşlı Kadınların Genç Olma Sevdası

  40 yaşında bir kadınım plastik cerrahi ile 18lik kadar çekici olabilirim!

  Geçenlerde paylaştığım video üzerinden kısa yorumlar da yapayım istedim:

  Öncelikle bunu bir erkeğin söylediğini hayal edin. Nasıl ifade ederdi? Örneğin incellerden genelde şunu duyarsınız: “20lerimde kadınlara ulaşamadıktan sonra 30 yaşımda ulaşıp da ne yapacağım?” Bu düşüncenin sonu 30’larda da ulaşamamaktır ama konumuz bu değil. Yine de duyarlarımızın bile farklı olması ilginçtir çünkü kadın ve erkek farklıdır!

  Gözden kaçan en önemli nokta gençlik>güzellik durumudur. Bunu yapılan çalışmalardan da biliyoruz, 50 yaşındaki erkekler bile sorulduğunda 20li yaşlardaki kadınları tercih eder. Oturup güzel ya da değil diye bile düşünmez. Emin olun her erkek içsel olarak 40 yaşında estetikli bir kadınla 18’liği ayırt edebilir.

  Feminizmin sattığı yalanlar

  Günümüzde her kadına kendini iyi hissetmesi için maalesef bu satılıyor. Sen her yaşta güzelsin! Çünkü kadınlar sınırları sevmiyor, biyolojik değil de toplumsal mitlere inanmayı tercih ediyor. Bir yandan da kendine yaptığı yatırım sonunda değeri olduğuna inanmak istiyor.

  Tabii ki 40 yaşında kadın değersiz demiyoruz fakat beklentileri statüleriyle birlikte aşırı artınca ve 40-45 bandında bir erkek bulduklarında tercih edilmediklerini görüp kuyruk acısıyla maalesef sosyal medyada utandırma yoluna gidebiliyorlar.

  Bu arada siz hiç 40 yaşında bir erkeğin estetikle 18 yaşındaki erkek kadar yakışıklı olmak istediğini duydunuz mu? Duyamazsınız çünkü erkek ve kadın farklıdır!

  Bunu erkekler mi tercih ediyor kadınlar mı?

  Videoda sanki “kızlar erkekler tarafından kandırılmış” gibi düşünülmüş fakat bu da gerçek dışıdır. Esas seçici yine kadındır. Üstelik 20lerindeki kızlar kendi yaşıtlarını rakip aldıklarını için ilişkilerinde pek de mutlu olmazlar çünkü yaşlar aynıdır, statü aynıdır. Devamlı dırdır (shit test) yapar dururlar. Gün sonunda ise ayrılık gerçekleşir. Bazen de seçtikleri erkek yanlıştır, ona kötü davranan dark triad sahibi bir alfadır fakat bunun da sorumluluğunu almaz ve 30larına geldiklerinde “o bir hataydı derler”. Kevin Samuels üzerinden bu konuyu geçmişte anlatmıştık. Özetle böyle bir kadını iyi yöneten ve sınırlarını çizebilen erkek yaşça büyük olmalıdır. Böylece kadın kendi sınırlarını ya anlar, erkeğe uyum sağlar, ya da o erkeği elinde tutamaz.

  Erkekler ucuz olduğu ve kontrol edilebildiği, daha az yükü olduğu için tercih ediyor!

  Teyzemiz burada haklı. Siz hangi kadını tercih edersiniz? Devamlı drama yaratan, problem çıkartan kadını mı yoksa size daha kolay uyum sağlayanı mı? 40 yaşında bir erkek olarak neden 40 yaşında bir kadını tercih edesiniz ki? Bunu yapanlar çoğunla gerçekten opsiyonsuz erkeklerdir.

  Soru şu: gün sonunda bütün bu cerrahi operasyonu neden yaptırıyor?

  Cevap çok basit, sorsanız kendi içindir ama esas neden yüksek değer bir erkeğe kendini beğendirmektir. Bunu siz de polis de gayet iyi biliyor.

  40 mı yoksa 18 mi daha zordur?

  40 yaşında kadınlar genelde birçok ilişki yaşadığı ve dürtülerini daha kolay kontrol edebildiği için size derinden bağlanmaz. Bu nedenle her 2 yaş grubundaki kadınlarla boşanma istatistikleri oldukça yüksektir. 18 yaşındaki kadın da tam tersi çok dürtüsel olduğu için size uzun süreli bağlanmayabilir veya dikkati ilerleyen süreçte dağılabilir. Bence her 2 yaşın da handikapı var. Bu nedenle hep 24-28 yaş bandında kadınlarla ilgilenin önerisini yapabilirim.  

  3.9 17 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Subscribe to get the latest posts sent to your email.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  4 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  coco
  Ziyaretçi
  2023-07-04 9:58 AM

  43 yaşındayım kanalınız sayesinde redpil ile tanıştım genç kadına ulaşmak ve ilişki kurmak inanın yaşadığım küçük şehirde oldukça zor 43 yaşında dul sevgilim var ergen 15 yaşında oğlu var onu özel kılan ise ilişkilerim içersinde en bana keyif veren olması çocuk tabii ki istiyorum ama bu kadını kaybettikten sonra evlenmeyeceksem… Read more »

  Poseidon
  Ziyaretçi
  Poseidon
  2023-07-21 3:21 PM
  Reply to  coco

  kendi potansiyelinle hangisini hak ettiğini düşünüyorsan oraya yönel. Tabii ki burada önemli olan potansiyelini tamamen gerçekleştirebildin mi sorusunun cevabıdır.

  Out
  Ziyaretçi
  Out
  2023-12-20 8:22 AM
  Reply to  Poseidon

  40 yas yasli ve teyze olmuyor

  Out
  Ziyaretçi
  Out
  2023-12-20 8:23 AM

  40 yas yasli ve teyze olmuyor
  Orta yas ???

  4
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya Devam Edin