İçeriğe geç
Ana Sayfa » Çirkin Erkek ile Güzel Kadın Birlikteliği

Çirkin Erkek ile Güzel Kadın Birlikteliği

  Çirkin Erkek ile Güzel Kadın Birlikteliği

  Çirkin erkek ile güzel kadın birlikteliği’ni kıskanan erkekler benim en sevdiğim erkek grubudur! Elde edemediği kadının yanındaki erkekleri aşağılayan ve bundan pirim sağladığını sanan zavallılardır.

  Erkeklerin ve kadınların bakış açısı bambaşkadır. Erkek projeksiyonu önceki yazılarımızda da bahsettiğim gibi kadını güzelliğine göre sınıflandırır, haliyle erkekleri de benzer şekilde görebilir. Emin olun ki erkeğin erkeği beğenmemesi kadının erkeği beğenmemesine göre daha fazladır. Kadınlar kadınların güzelliğini, erkeklerse o erkeğin yanındaki kadını kıskanır ve elde etmek ister.

  Çirkin erkekler neden güzel kadınlarla birlikte olabiliyor?

  Belki de kadın güzel değildir. Bu erkek aylardır seks yapamadığı ya da başarısızlıkları sebebiyle ilişki 1 ay sürdüğü için o kadını güzel görme eğilimine girmiş olabilir. Tipik bir meriç düşünün, güzel kadınların hepsine uydu olmuş fakat hiç biriyle yatamamış, tabii ki ona ilgi gösteren kadını dünya güzeli görecektir ama bu erkek genellikle kaypak olacak ve zamanla başka kadınlara doğru ilerleyecektir, boşuna meriç demiyoruz.

  Bir diğer durum üstte bahsettiğim gibi “erkek projeksiyonu” sebep olarak karşımıza çıkar. Ona göre güzel kadınlar yakışıklı erkeklerle olmalıdır, aksi halde kendi gibi bir yakışıklıyı kimse seçmeyecektir. Burada psikolojik açıdan bir yansıtma olduğunu görüyoruz. Hatta öyle ki bu kişi yakışıklı bile olsa ona kusur bularak aşağılamaya çalışır. Subjektif olarak o erkeği değersiz görme eğilimindedir.

  Hayatta her şeyin fiziksel olduğunu düşünür oysa ki böyle bir durum yoktur. Erkek gücü temsil eden bir varlıktır ve muhtemelen o kadın için de yüksek bir değer ifade ediyordur ama dışarıdan bakan erkek bunu yapısı gereği kavrayamaz. Oysa ki kadın çıkarcı, erkek ise fırsatçıdır ama erkeğin fırsatları yakalayabilmesi için alttaki nitelikleri taşıması gerekir. Kadın da hipergami sebebiyle çıkarcıdır, merak etmeyin çirkin de olsa o erkekten alabileceği çok fazla şeyi bulmuştur.

  O erkekte ne fazla?

  En başta erkeği çekici yapan kriterleri biliyor. Özetleyelim:

  1. Daha maskülen ve sahiplenici
  2. Sözde değil özde güven sahibi
  3. Herhangi bir özelliği yüzünden incitilemeyecek kadar bilge
  4. Konuşmayı ve etkilemeyi bilen
  5. Kadının sızlanmalarını dindirebilen
  6. Yeterli kıskançlık gösteren, aşırıya kaçmayan
  7. Yeterli güveni veren, aşırıya kaçmayan
  8. Kendini her zaman geliştirmeyi bilen
  9. Geleceğe karşı planları olan ve hayata pozitif bakan
  10. Muhtemelen ortalamada bir vücuda ve yüz hatlarına sahip olandır.

  Açılın Ben Meriçim!

  Tabii ki meriç oğlan, bu adamın başarılarını kıskanır ve “benim zaten param yok” ya da “ben daha iyisini hak ediyorum” diye kendini yer durur. Kendinin her zaman yeterli olduğuna inanır ve kıskançlık harici bir harekette bulunmaz. Çünkü hata onda değil, dünyadadır. Ellerindeki kartları iyi oynamak yerine, bir erkeğe yakışmayacak şekilde hayıflanmayı tercih eder. Çünkü kolay olan budur. Bu erkeklerin bazıları da narsist bir karaktere sahip olabiliyor. Yani iyi oldukları konuları abartırken, başarısız oldukları konularda baştan kabullenerek geri adım atıyorlar.

  Unutmayın ki kendi hayatınızı kontrol altına alamazsanız, iyi biri olmanızı hiç bir kadın önemsemez. Jordan Peterson’ın bu konuda müthiş bir cümlesi var. Ne diyor?


  “Zararsız bir erkek iyi bir erkek değildir. İyi bir erkek çok tehlikeli bir erkek olabilecekken kendini kontrol edebilendir.”


  Hele ki efendi bir erkek olarak övünmenin hiç bir anlamı yok. O kadın sizi fark etmeyecek, tehlikeli fakat kendini kontrol edebilen piç ve çirkin erkekle birlikte olacaktır. Çünkü heyecanı sağlayan o erkektir. Kadının şimdiki zamanını garantileyen yine o erkektir.

  Yine black pill sahiplerinde ve insellerde de aynı sorun mevcut. İnseller en azından baştan yenik olduklarını kabul ediyor, black pilldekiler kadınların hepsine eşya muamelesi yapabiliyor. Bence kendini çok yakışıklı görüp de başka erkekleri kıskanarak, yanlarında olan kadınları istemek çok daha ezikçe bir davranış.

  Çirkin erkek ile güzel birlikteliği durumunda siz neredesiniz? Her konuda söylenen haset tarafta mı, yoksa her şeye rağmen elinizdekilerle savaşan tarafta mı?

  (Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

  4.6 75 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  19 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Unbroken
  Ziyaretçi
  Unbroken
  2021-06-06 9:42 AM

  Erkeğin çekici özelliklerinde böyle bir şey yazmışsınız hocam: “Yeterli kıskançlık gösteren, aşırıya kaçmayan” Uzun zamandır okuyorum Red pille alakalı mövzuları.Kıskançlıkla alakalı hep değilen şey şu ki kıskanmicaksın.Doğru kadın ver ekerğin evrimsel olarak kıskanma sebepleri vardır ve bu normaldır,ama için içini yese de sakin kalıcan,çizgini öncedrn çizicen uymayan ya da o… Read more »

  Poseidon
  Ziyaretçi
  Poseidon
  2022-12-22 8:08 PM
  Reply to  Unbroken

  karanlıkrüya zaten yazıda “Yeterli kıskançlık gösteren, aşırıya kaçmayan” diyerek tek cümlede açıklamış. Kıskançlık göstermen kadında kendisine değer verdiğini sinyaller. Kendini değerli hisseder. Ama burada önemli bir nokta var. Kadınlar alfa karakterlere çekilirler. Alfa erkeklerin özelliklerinden bir tanesi umursamaz olmaktır. Şimdi diyeceksin hem kıskanalım hem umursamaz olalım o nasıl olacak? Burada… Read more »

  sunny28
  Ziyaretçi
  sunny28
  2023-08-28 6:02 PM

  Ortalama bir erkek ile çirkin bir kizin birlikteliğini nasıl açıklarsın ? Bu ortalama erkekde güzel bir kizi reddetmiṣ sonrada piṣman olmuṣ ama sözünden geri dönememiṣse ?

  sunny28
  Ziyaretçi
  sunny28
  2023-08-31 1:38 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Anladım. Bunun hakkındada bi yazı yazabilirsen çok sevinirim.

  19
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya devam et