İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kırmızı Hap Hakkında Yanlışlar (Bölüm 3)

Kırmızı Hap Hakkında Yanlışlar (Bölüm 3)

  KIRMIZI HAP HAKKINDA YANLIŞLAR (BÖLÜM 3)

  Önceki bölümler:

  1. Bölüm

  2. Bölüm

  Yanılgı: KH’a göre statü; fiziksel özelliklerden önemlidir.

  Statü eğer fiziksel özellikleriniz kötüyse, maskülen sinyalleme yapamıyorsanız bir işe yaramaz. Şu gerçek: belli eşik altındaysanız “alfa döller” olamazsınız. Mecburen “beta öder” formülüyle kadınları elde edebilir veya eskortla olabilirsiniz ama gözden kaçan nokta beta öder tarafı olmanın öncelikle zihin setinizle, ardından gerçekten kurtarılamaz derece kötü fiziksel özelliklerle ilişkisi vardır. Gerekirse az ilişki yaşayın ama yine de %100 sağlayıcı tarafında olmayın derim.

  Öyle bir bilgi dezenformasyonu var ve şöyle aktarılıyor: “Tipsiz misin, çirkin misin, KH ile statün olsun sen de katınlara ulaş!”

  Kısmen doğru ama yanlış bir strateji. Çünkü hipergaminin alfa döllerle ilgili “cinsel uyarım” tarafı önemsizleştirilmiş ve statü kolaymış algısı yaratılmış oluyor.

  KH bir mucize ya da erkeğin yolu değildir. Çözüm bulmanız için bir alet setidir. Kaldı ki hayatınız faciaysa hiçbir kadın size bakmıyorsa, statünüzü nasıl hemen geliştireceksiniz?

  Statü geliştirmek fiziksel özelliklerinizi düzeltmekten zordur. Fiziksel özelliklerinizi 1 senede toparlarsınız, statü 10 sene alır, o da belli bir iq’a sahipseniz.

  Özetle ilk düzeltmeniz gereken şey fiziksel özelliklerinizdir. Bunu şu yazıda anlatmıştık. Fiziksel özelliklerin çoğunluğu geliştirilebilir. Genotiple fenotipi karıştırmamak lazım, genetiğinizin neler ortaya çıkartacağını spor yapmadan bilemezsiniz. Benim genetiğim kötü dediğiniz anda potansiyelinizi hadım edersiniz.

  Tipsiz bir erkek olmak yazısında anlattığım gibi mesele “yönetimdir” Fiziksel özellikleriniz tek bir parametre bağlı değildir. Tip, kas, boy, saç-sakal, dişleriniz, stil, ses tonu. Hepsinde isteseniz de kötü olamaz fakat genelini yine kötü yönetebilirsiniz! Daha net açıklayım: İlla uzun boya ve seksi bir çeneye ihtiyacınız yok.

  Özetle fiziksel nitelikler ÖNEMLİDİR! Çünkü kadının dürtüsü evrimsel biyolojide geçen Weatherhead ve Robertson’un öne attığı bir hipotez olan “seksi oğlanı” dünya getirmektir. Tabii burada insan gibi gelişmiş frontal loba sahip canlılardan bahsetmese de bir yanımızın böyle olması fiziksel nitellikleri önemi yapıyor. Özellikle cinsel uyarım için “maskülen niteliklerinizden” neyi geliştirebiliyorsanız geliştirmeniz esas yapmanız gerekendir ve statüden daha kolay elde edilir. Bunu Rollo da söylüyor, tek bir alanda değil, her 2 alanda da kendinizi geliştirin ama öncelik fiziksel olsun.

  Yanılgı: Statü sadece sosyo-ekonomik durumla ilgidir.

  Öncelikle burada statü derken sadece yüksek sosyo-ekonomik durum anlaşılmamalıdır. O kişilerin dünyada iz bırakacak nitelikte kendi amaçları doğrultusunda çalışan, kendine güvenen nitelikte olması şarttır ve feminen yaratılış temelde “kendini gerçekleştirmeden” etkilenir. Dikkat edin bu bir alfa zihin setidir. Benzerini Dr. Robert Glover da anlatır. Statü sanılanın aksine önemli bir genetik özelliği de sinyaller: “iq ve bilişsel yetenekler”. 115 iq üstündeyseniz ~%14’ün içindesiniz demektir. Ne diyorduk kadınlar tepedeki %20’i tercih eder.

  Dr. Geoffrey Miller insanın evriminin temelini frontal lobu gelişmesi, yani mantıklı kararlar verecek ve yaratıcak kişiler olmamız üstünden açıklar. Bu şekilde yüksek statüyü; sosyo-ekonomik düzey, zeka, kendine güven ve dünyada iz bırakacak kişi olmayla ilişkilendiririz. Looksmax(tip her şeydir) düşüncesinde olanlarda burada hatalı, çünkü insanlar sadece fizikten ibaret değildir, balık veya kuş değiliz ve cinsel seçilim entelektüel düzeyle de ilişkilidir. Statü de duruma göre bir genetik göstergedir. Gelişmiş canlılar olduğumuz için kadınlar çocuklarımızın da hayatta kalması amacıyla zeki erkekleri tercih eder. Yani hem fiziksel hem statü simgeleyen özellikleriniz önemli.

  Yeri gelmişken hatırlatalım: “Erkeğin cinsel değeri ve kısa sürede kadını etkilemesi(yani alfa döller nitelikleri) her zaman sizi seçen kadınların fazla olmasından kaynaklanır ve bunu nasıl sağladığınız size kalmış. İster statüyle sağlayın, ister fiziksel özelliklerinizle sağlayın. Dr. David Buss buna “mate copying effect” diyor. David Deidia da önemli olanın kadın havuzunu genişletmek olduğunu söyler. Yani Giga-Chad de olsanız yaklaştığınız her kadında başarılı olamazsınız ama üst seviye bir erkek olursanız dikkat çeker ve size yaklaşan kadınların hepsiyle birlikte olursunuz.

  Özetle hipergaminin “sağlayıcılık” tarafını nasıl kullandığınız alfa veya beta zihin setine sahip olmanızla ilişkilidir. Parayı ancak kadına doğru yaklaşım, alfa zihin seti ve “potansiyelinizin ulaşabileceği maksimum fiziksel özelliklerinize” işe yarar şekilde kullanabilirsiniz. İşte siyah hapın yanlış aktardığı “statü betabux’dır” durumu budur.

  Yanılgı: Statü önemsizdir, statü sadece beta öderle ilişkilidir!

  Böyle denildiğinde bir çeşit safsata yaratılmış, statü çok kolay kazanılabilir bir şeymiş de fiziksel özellikler asla değişmezmiş veya zengin insanlar betaymış gibi algı oluşturulur. Diğer bir sorun bir insanı “sadece tip veya statü üstünden” yargılayabilirmişsiniz gibi ayrıştırma yaratılmasıdır.

  Kimse %100 fizikten veya %100 statüden ibaret değildir. Bir önceki bölümde anlattım, statü yanlış kullanılırsa mavi haplı bir beta veya simp olmanıza kolaylıkla evrilecektir. Çünkü kadını sırf konumunuz  ve paranızla devamlı yatırım yaparak etkilemeye çalışırsınız. “Kadının ne düşündüğü değil, sizin ne yaptığınız önemli, sizin o kadına nasıl yaklaştığınız sizi alfa veya beta zihin setine sahip yapıyor.

  “Statü beta öderdir gibi basitleştirmek” birçok insel yapar fakat iyi bir sosyo-ekonomik durum fiziksel özelliklerden daha zor elde edilir. İyi bir fizikle doğabilirsiniz ama refah seviyesine ulaşmanız zordur ve ne kadar Chad olsanız da eğer statünüz kötüyse uzun süreli ilişki yaşayamazsınız, hatta aldatılabilirsiniz. Bu hep iyimser anlatılıyor ama madalyonun diğer yüzünde kadın sizden genetik materyali toplayıp ne hissettiğinizle ilgilenmeden başka bir Alfa’a gider. Yani Chad olmanız eğer “alfa zihin” setine sahip değilseniz sonuç vermez, yine üzülürsünüz. Sonuçta opsiyonları fazla olsa da üst seviye erkeklerin de duyguları var.

  Statüyü erişilmezlik olarak kullanmanız gerekir, muhtaçlık gösteren sağlayıcılık değil. Örneğin herkes rock starlarla, devlet başkanlarıyla, ünlü ikonlarla, yazarlarla birlikte olmak ister. Bu kişilerde %20 içindedir ve kadında yarattıkları çekim farklıdır. Örneğin uyuşturucu bağımlısı tipsiz de bir erkek de olsa bir müzisyen, şair veya yazar kadınlar için çok çekicidir. Çünkü entelektüel yaratıcılıkları vardır ve bu da genetik sinyalleme yapar. Kadın bu erkeklerle uzun süreli birlikteliği; genetik materyali fiziksellikle sinyallenen Chad’e tercih eder. Bu adam beta-bux mı olur? Hayır.

  Yalnız fiziksel özellikler önemsizdir diye algılanmamalıdır. Ne kadar ikon olursanız olun yağlı bir vücuda, kötü bir stile sahipseniz; statü sizi kurtarmaz ki zatan rock starların ya da ünlü isimlerin fiziksel özelliklerine de ne kadar özen gösterdiğini önceden anlatmıştım.

  Yanılgı: Kırmızı Hap herkeste işe yarar! 3/10’luk adam da alfa olabilir.

  Basit olarak hayır. Çünkü KH bir şey önermez, sadece denklemi ve kadın-erkek ilişki dinamiğini açıklar. Bunu öğrenip harekete geçmek kişinin görevidir. KH’ı kullanarak bu konuya şöyle bir cevap verilebilir: 3/10luk adam muhtemelen ciddi bir bedensel bozukluğu olan, örneğin kas erimesine sahip bir bireydir. Alfa döller olamaz, çünkü genetik materyali kötüdür ancak kendine yakın özelliklerde bir kadınla olabilir. Her bireyin ilk amacı 2. bölümde de anlattığımız “üreme sorununu çözmek” olmalıdır.

  Siyah hap neden tehlikelidir? Çünkü bu duruma bir cevabı vardır: “Hiç şansın yok, boşver.” Bu yüzden de ideolojiktir ve kesin yargılar içerir. Bir şey sosyal konularda kesin yargı içeriyorsa ondan kaçın.

  Yanılgı: Fiziksel özellikler(4/10) kadar kötüyse de şansınız vardır.

  KH’ı yorumlayarak size şöyle cevap verebilirim: Her şeyi yaptınız ama fiziksel özellikleriniz 5/10 oldu. Bu durumda kadınların hayal gücünü doğru canlandırmayı deneyeceksiniz. (Ref: Rollo Tomassi – The Rational Male)

  “Statü, para” oyunla birlikte sizi çekici yapacaktır. Evet ilk gördüklerinde ıslanmayacaklar çünkü doğal-cinsel uyarım maskülen fiziksel özelliklerle yükselir ama doğru yaklaşımla emin olun ki etkilenecekler ve üreme probleminizi böyle çözmüş olacaksınız, yine hoşlandığınız bir kadınla birlikte olabileceksiniz. Rollo’nun deyimiyle “arousal” değil, “attraction” oluşacak ve bu bir pazarlık durumu değildir. Yani kadın sizi sevecek, sadece ilk görüşte ıslanmayacak.

  (Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

  1. Bölüm

  2. Bölüm

  4.8 16 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

  Subscribe
  Bildir
  guest

  52 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Beyzade
  Ziyaretçi
  Beyzade
  2021-11-16 3:00 PM

  Üniversitede felsefe-sosyoloji grubu bir bölüm okumuş erkek, bitirince statüsünü nasıl maksimize edebilir veya etmeli?

  Veya kapsamı genişletirsek bir sosyal bilimci üniversiteyi bitirdikten sonra kendi alanında en iyi statüyü elde etmek için nasıl bir yol izlemeli?

  Nadir
  Ziyaretçi
  Nadir
  2021-11-19 2:05 PM

  Bir devlet memuru illegal ya da antin-kuntin işlere girmeden gelir düzeyini arttırmak için neler yapabilir? Malum hiperenflasyon karşısında maaşımız gittikçe eriyor.

  Edward
  Ziyaretçi
  Edward
  2022-08-26 2:37 PM

  Hocam yanlış anlama ama bir yandan fiziksel özellikler her şeydir algılıyorum bir yandan sadece yeterli değildir algılıyorum bu yazı da alfa zihin setinin bir önemi yokmuş gibi yazılmış ya da öyle mi zaten?

  osman
  Ziyaretçi
  osman
  2023-04-02 12:50 AM

  Ben yeni kısa bir süre önce KH ile tanıştım anlayarak okuyorum fakat anlamadığım birşey var yani yorumlayamadığım diyeyim. Bu erkeğin fiziksel çekiciliğinin puanlanması mesela. 10/10 luk bir erkeğin fiziksel görüntüsünü anlayabiliyorum ama sadece fiziksel görünüm açısından 4/10’luk 6/10’luk 8/10’luk erkeğin farkı ne? Şimdi benim görünüş olarak artı yönüm 1.80 olmam… Read more »

  osman
  Ziyaretçi
  osman
  2023-04-02 4:48 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Yok bu %20 içinde değilim bundan eminim. Ben sadece yüzüm konusunda biraz kararsızım. Vücut sporla toplanır giyim vs. de halledilir. Memur olacam ve para sorunum da bitiyor. Doğruyu söylemek gerekirse durumum şu: 25 yaşındayım. 3 sevgilim oldu 1 tanesi 8 ay kadar sürdü diğerleri kısa. Hepsiyle öpüşme vs. geçti aramızda.… Read more »

  osman
  Ziyaretçi
  osman
  2023-04-02 5:11 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Yani soruma gelecek olursam sadece tanışma safhası yüzyüze olmayan 3 ilişkim oldu gerçek hayatta 2 kızdan bariz ilgi aldığım oldu ama o zamanlar çok utangaç olduğumdan adım atamadım. son 2 yıldır utanma durumu yok artık ama denemedim gerçek hayatta. Pek bakılan beğenilen birisi değilim açıkcası iletişim yeteneği konusunda şu eğlenen… Read more »

  osman
  Ziyaretçi
  osman
  2023-04-03 6:26 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Hayır aynı kadın değil sürekli farklı kadınlar olsun 9-10’luk kadınlar olmaması sorun değil. 6-7-8 kadınlar yeterli benim için. Bu konudaki hedefim dediğiniz gibi sürekli sirkülasyon. yani 2 aydan fazla boşta kalmamak. Yani para sorunum çözülüyor vücut da çözecem bikaç beğenmediğim yerlere estetik yaptırmayı planlıyorum. Oyunun büyük kısmı zaten bende var… Read more »

  52
  0
  Would love your thoughts, please commentx

  İlişkiler Üstüne Maskülen Tespitler sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya devam et